Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

τρίο (ας απαντήσουν κυρίως αγόρια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131865 από apofasistiki στις 10 Ιανουαρίου 2015, 10:16μμ

apofasistiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπόν...εχθές το βράδυ ενώ ήμουν με τον δικό μου και πάνω που άναψαν τα αίματα μου έφερε απ'έξω απ'έξω να φέρω καμία φιλη και του ξεκαθαρισα ότι με κοριτσι ούτε να το σκέφτεται λέγοντας του παιχνιδιαρικα ότι για κάποιον φιλο του δε θα λεγα όχι...να πω εδώ ότι δεν το εννοούσα απλά ήθελα να κόψω αντίδραση και να τον παίξω λίγο γιατί δεν το χω σκεφτεί κ αν κ σμρ το σκέφτομαι δε θα το κανα... Τελοσπαντων μου λέει ότι δεν έχει θέμα αρκεί να βάλει όρους όπως να μη το κάνω με τον άλλο απλά να χαϊδεύει να γλυψει να πάρω πίπα η αλήθεια είναι ότι τότε ξενερωσα δεν μου βγαίνει να ξεγυμνωθω σε έναν άγνωστο και να αρχίσω τα παιχνιδάκια...και τώρα λοιπόν το ερώτημα...τι έγινε? Ο καλός μοτ δεν έχει θεμα να ΜΕ μοιραστει ? Η μήπως εγώ είμαι λάθος? . . .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131866 από Dieftharmenos στις 11 Ιανουαρίου 2015, 8:58πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δικια μου φαντασιωση ειναι με 2 κοριτσια.Με 2 αγορια δεν θα το εκανα με την κοπελα μου.Δεν γουσταρω να την μοιραζομαι.Τωρα προφανως αυτος δεν εχει προβλημα πολλα αγορια θελουν να δουν την γυναικα τους να κανει σεξ με 2 αλλους.Εσυ αν δεν θες δεν το κανεις.Ξεκαθαρισε την θεση σου και προς θεου μην κανεις κατι αν δεν το θελεις.Μετα θα το μετανιωσεις και φανταζομαι οτι η σχεση σας θα αλλαξει...δεν θα ειναι το ιδιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131867 από apofasistiki στις 11 Ιανουαρίου 2015, 10:38πμ

apofasistiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλά αυτα που λες και δε διαφωνώ στο ότι αλλαζει η σχέση και αυτό είτε το τρίτο άτομο είναι ανδρας η γυναίκα γιατί και μεις τις ίδιες "αμφιβολιες " με σας έχουμε για το τι θα γινει μετά την όλη φαση.... Και που ξέρω εγώ ότι αν φέρω φιλη μου που δεν παίζει μπορεί να περάσει καλύτερα από ότι μαζί ΜΟΥ και στη συνέχεια να γίνει κάτι χωρις να το ξέρω; ας μη βάλουμε τα χέρια μας να βγάλουμε τα μάτια μας! Και τελικά γινα μην έχει πρόβλημα να με μοιραστεί μάλλον πρέπει να αρχίσω να ανησυχω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131868 από Dieftharmenos στις 11 Ιανουαρίου 2015, 11:10πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλα δεν πρεπει να αρχισεις να ανησυχεις...μια φαντασιωση ειναι που βρηκε το θαρρος να στην πει γιατι σε εμπιστευεται.Ξεκοψε το ομως αφου δεν θες και κατα την γνωμη μου θα κανεις το καλυτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132276 από JohnLove στις 03 Φεβρουαρίου 2015, 6:22μμ

JohnLove

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Kοίταξε εγώ μπορεί να είμαι μικρός αλλα είμαι και ώρημος χωρίς να θέλω να περιφανέυομαι .
Πιστεύω πως αυτό μπορεί ίσως νατο κάνει μόνο και μονο για να δεί αν είσαι πολύ ερωτευμένη μζί του διότι διαφορετικά ίσως να σε θεωρόυσαι ευκολη.Ωστόσοδέν ξέρω τον χαρακτηρα του άρα τα παραπάω ειαι απλα μια υπόθεση για να δεί τί θα απαντήσεις σε περίτωση που αυτός ζυλεύει.
Ευχαριστώ.
Ευχομαί απο καρδίας να βοήθησα την κατάσταση σιαφορετικά συγνώμη αλλα όλα τα παραπάνω είναι μια υόθεση.
Γεία σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login