Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Πέμπτη, 18 Απριλίου

πως να τον αναψω ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132192 από marypan99 στις 27 Ιανουαρίου 2015, 10:43μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Γειαα σαας :) θελω λιγο την βοηθεια σας ! Ειμαι ας το πουμε λιγο αρχαρια στο "κρεβατι"... απλα αυτο που ηθελα ειναι να με βοηθησεται εσεις τα αγορια πως να αναψω τον δικο μου επισης μου εχει πει οταν το κανουμε να μιλαω αλλα εγω δεν εχω ιδεα τι να πω :/ λοιπον μπορείτε να με βοηθησετε ? Βασικα να μου πειτε λογια που αναβουν εσας τους αντρες η εσεις οι γυναικες που λετε :) Σας ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132318 από adonider στις 07 Φεβρουαρίου 2015, 6:57μμ

adonider

μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το σεξ ειναι μια αλλη ιστορια !
Λοιπον ο ευκολοτερος τροπος για να επιτευχθει ερωτικη διεγερση απο την πλευρα του ανδρος ειναι κατ' εμε η προκλητικη εμφανιση ,δοκιμασε δηλαδη να τον ''αναψεις'' με εσωρουχα που να κρυβουν λιγα κλπ (εσεις τα ξερετε καλυτερα)
Κατα τη διαρκεια της ερωτικης ενωσης και ιδιαιτερα κατα το αποκορυφωμα θα σ προτεινα να προσπαθησεις να γινεις προστυχη ,χρησημοποιωντας για παραδειγμα φρασεολογια του τυπου
«σκισε με»
«γαμησε με την πουτανα»
«πιο βαθια»
«ποια ειναι η μεγαλυτερη πουτανα»
Ελπιζω να σε καλυψα ,αν θες κανε αποδεκτη την απαντηση
Καλη διασκεδαση κ παντοτε προφυλαξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132328 από taz στις 09 Φεβρουαρίου 2015, 11:42πμ

taz

banned
μέλος από: 9/2/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Όχι μόνο αυτό θεωρώ πως πρέπει να δώσεις μεγάλη βάση στα προκαταρκτικα εκεί κρίνεται όλο το παιχνίδι αν ξενερώσει τέλος.... Λόγια όπως είμαι δικιά σου κάνε με ότι θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login