Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Βγήκε το προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132314 από Panatziotis96 στις 07 Φεβρουαρίου 2015, 4:14πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Παιδιά πριν λίγο που ήμουν με το κορίτσι μου στο Κρεβατη κατα την όλοι πράξη βγήκε το προφυλακτικό η ίδια φοβατε μην μείνει εγγυιος από προσπερματικα υγρά και εγώ μην κόλλησα τίποτα απλά με το θέμα τον ΣΜΝ είμαι το περισσότερο προληπτικός !!! Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα τίποτα ; Το προφυλακτικό το βρήκε μέσα της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132316 από Panatziotis96 στις 07 Φεβρουαρίου 2015, 3:38μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Παιδιά εχετε κατι να μου πειτε σχετικα με αυτο ; εχω αρχισει να ανυσηχω !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132321 από ElenaK στις 07 Φεβρουαρίου 2015, 9:27μμ

ElenaK

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοίταξε, τα ΣΜΝ κολλάνε. Δεν ξέρω αν κολλάνε με την μια φορά. Πάντως μην τρελαίνεσαι γιατί στο τέλος θα γίνεις κατα φαντασίαν ασθενής. Αν θες για να σου φύγει το άγχος πήγαινε κάνε εξετάσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132322 από Panatziotis96 στις 07 Φεβρουαρίου 2015, 9:44μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι το HIV δεν ανιχνεύεται τώρα αλλά στο 3μηνο με 6μηνο να σου εξηγήσω την ιστορία εκεί που είχαμε το προφυλακτικό πάμε να αλλάξουμε στάση αλλά εγώ δεν βγήκα από μέσα της οσπου σε μια φάση αναγκαστικά να βγω και μετά βγήκα και βγήκα χωρίς προφυλακτικό το βρήκε μέσα της και το έβγαλε μετά έβαλα άλλο αλλά το σταματούσαμε γιατί αυτή φοβόταν για εγκυμοσύνη και εγώ και για αυτό αλλά και για να μην κόλλησα τίποτα είμαστε μαζί ουσιαστικά μόλις στην δεύτερη εβδομάδα όποτε και καταλαβαίνεις ότι δεν την ξέρω πολύ καλα η ίδια λέει πως μια φορά πήγε χωρίς προφύλαξη και όλες τις άλλες με προφύλαξη επισεις λέει έκανε και εξετάσεις και βγήκαν καθαρές ! Τι να κάνω τώρα ; Για πείτε μου ; Να εμπιστευτώ κάτι τόσο σημαντικό που εξαρτάται ολόκληρη ζωή η πραγματικά δεν υπάρχει κίνδυνος ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132333 από marypan99 στις 09 Φεβρουαρίου 2015, 5:48μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Κοιτα για να μην φοβαται αν εμεινε εγγυος οποιαδιποτε κοπελα καθε φορα που χυνεται στο προφυλακτικο να αλλαζετε αν θελετε να συνεχισετε
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #132335 από ScandalousAngel στις 09 Φεβρουαρίου 2015, 7:26μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομίζω ότι γίνεσαι υπερβολικός. Ναι, υπάρχουν ΣΜΝ και κανείς από εμάς δεν θέλει να κολλήσει γι αυτό πρέπει να παίρνουμε προφυλάξεις κτλ ΑΛΛΆ δεν θα πας να κάνεις σεξ με την πρώτη κοπέλα που θα βρεις μπροστά σου κ εκτός και αν πας σε οίκο ανοχής. Και είσαι 18 χρονών προφανώς κανείς σεξ με κοπέλες της ηλικίας. Αντε να έχουν ορισμένες εμπειρίες αλλά όχι και τόσες που να έχουν HIV!!! Αλιμονο αν οι δεκαοκταχρονες στην Ελλάδα ειχαν aids θα γινόταν χαμός. Νομίζω ότι ξέρεις με τι κοπέλες πας και όχι δεν σου λέω να το κάνεις ελεύθερα κτλ αλλά να μην είσαι τόσο υπερβολικός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login