Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132644 από Anonymous99 στις 02 Μαρτίου 2015, 3:34μμ

Anonymous99

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2014
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Καλησπερα!Μπαινω κατευθειαν στο θεμα! κ δυο μηνες τα εχω με εινα κοριτσι,ειμαι 15 χρονων.Οι γονεις της για ενα διημερο θα ελειπαν κ ετσι με ειπε αν θελω να παω σπιτι της να κοιμηθουμε μαζι ( τιποτα παραπανω) οταν πηγα εριξε την ιδεα να κοιμηθουμε αγκαλια γυμνη κ χωρις δευτερη σκεψη το εκανα.Παρολα αυτα μολις ειδε το πεος μ φανηκε πως δεν ηταν ευχαρηστιμενη.Εχω διαβασει πως ο μεσος ορος ειναι 15,5 εκ και 13,5 για τον ελληνα.Εγω ειμαι 15 κ κατι χρονων κ το πεος μ ειναι 17 εκ μηκος κ 12,5 παχος.Απο τοτε ντρεπομαι το σκεφτομαι συνεχεια κ ντρεπομαι...Δεν ξερω τι να κανω.Ευχαριστω για τον χρονο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132646 από Stelios69 στις 02 Μαρτίου 2015, 5:05μμ

Stelios69

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα
Μπορει να μην ειχε προβλημα με το μεγεθος και το παχος του πεος σου αλλα με το θεαμα δηλαδη γενικος και σε αλλους ανδρες μπορει να αντιδρα ετσι για αυτο ηρεμησε και μην ανχονεσε για πραγματα τις στιγμης δεν αξηζει αν σε καλυψα πατα αποδεκτη απαντηση
Καλο απογευμα!!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132655 από Godsmistake στις 02 Μαρτίου 2015, 8:22μμ

Godsmistake

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Το πεος σου δεν ειναι σιγουρα μην ανυσηχεις εισαι μια χαρα.Μπορει να ειδε κατι αλλο που να την τρομαξε τι να σου πω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132658 από Anonymous99 στις 02 Μαρτίου 2015, 11:55μμ

Anonymous99

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2014
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Σαν τι να την τρομαξε;Δεν νομιζω να ειναι κατι στο σωμα μου γτ με εχει δει μοονο με μποξερακι αλλες φορες,..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132675 από advisor στις 04 Μαρτίου 2015, 11:37μμ

advisor

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα,

για να στο πω ξεκαθαρα. το μεγεθος σου ειναι παρα μα παρα πολυ καλο. Δεδομενου οτι το πεος οπως και ολο το σωμα αναπτυσσονται εως τα 21 σου χρονια το μεγεθος σου θεωρείται σιγουρα μεγαλο. πολυ μεγαλυτερο απο το κανονικο.
Ξεκαθαρα δεν εχεις προβλημα μεγεθους.

Σιγουρα για καποιον αλλο λογο εκανε ετσι. Αν βεβαια παρουμε σαν δεδομενο οτι δυσαρεστηθηκε και οτι δεν το φανταστηκες η δεν το καταλβες σωστα....

Ελπιζω να βοηθησα

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login