Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι ένα παιχνίδι. Τα λεφτά είναι το σκορ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ειμαι παραξενη?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132747 από Sokolatina_1 στις 10 Μαρτίου 2015, 3:09πμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καθομουν και διαβαζα τα θεματα του site Που αφορουν το σεξ.Ειμαι 18 εχω κανει καποια πραγματα γενικα στο σεξ...δεν εχω ολοκληρωσει ακομα με το αγορι μου....αλλα νομζιω δεν θα κανω ποτε στοματικο στο αγορι μου(και οχι δεν ειναι οτι δνε τονθελω αρκετα ειμαι τρελη και παλαβη γι αυτον)και φυσικα να καταπιω οτιδηποτε βγαινει απο κει ουτε δαχτυλο δεχομαι ουτε πρωκτικο(εννοειται! γιατι μου χουνπει οτι ποναει κιολας αρκετα και απολαυση δεν εχει καμοια)

Δεν ξερω αν ειμαι παραξενη η ο καθενας εχει τα δικα του γουστα σε αυτα...Απλα νιωθω καπως πισω οταν τα συζητανε φιλες μου η τα διαβαζω σε θεματα...και λεω απλα μα πως τα κανουν?

Ευχαριστω για το χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132748 από stroumfita97 στις 10 Μαρτίου 2015, 1:08μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειναι λογικό να έχεις τετοια στάση απέναντι σε αυτα!ειμαι 3 χρονια με το αγορι μου κ εγω και μόνο στην σκέψη του στοματικού αηδίαζα! Μπορω να πως πως ήμουν κάπως προκαταλημενη!ήμουν σίγουρη πως δεν θα το εκανα ποτέ!μετά από ενα χρόνο αρχίσαμε να μαθαίνουμε καλυτερα ο ένας τον άλλο!πλέον κανουμε κ στοματικό έρωτα κ δεν εχω κανένα απολύτως προβλημα!όλοι σχεδόν το κάνουν! Βέβαια δεν μπορω να πως πως τρελαίνομαι ή την βρίσκω
τρελά με αυτό!αλλα το κανω γιατι αρέσει στο αγορι μου! Τέλος,θα σου ελεγα να πάρεις κ εσύ τον χρόνος σου κ όποτε
θελήσεις να το κάνεις,ετσι για την
εμπειρία :-P κ αν εν τέλη δεις οτι δεν μπορείς απλα δεν το ξανακάνεις! Πρωκτικό ουτε εμείς εχουμε κανει γιατι δεν το θεωρούμε απαραίτητο!γούστα ειναι αυτα!οσο για το δάχτυλο μην αγχώνεσαι δεν ειναι κατι :-P εγω δεν το συζήτησα ποτέ αυτό με το αγορι μου γιατι απλα εγινε ενώ κάναμε τα δικά μας,πήρε πρωτοβουλία.. Αυτα είχα να πω!ελπιζω να σε βοήθησα κάπως εσύ κ με την δική μου εμπειρία :-P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132749 από Sokolatina_1 στις 10 Μαρτίου 2015, 2:30μμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Οντως με βοηθησες αρκετα ευχαριστω....Παντως με το αγορι μου ειμασταν κολλητοι 4 χρονια οποτε γνωριζομαστε και απο την καλη και απο την αναποδη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132754 από riri18 στις 10 Μαρτίου 2015, 6:00μμ

riri18

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σίγουρα δεν είσαι περίεργη..
Κι εγώ είμαι 18, και δεν ήθελα να το κάνω (στοματικό)! Μετά μου έφυγε όμως και το έκανα (στο αγόρι μου). Δεν με ξετρελαίνει, απλά το έκανα γι'αυτόν..
Οσο για το πρωκτικό, δε το έχω κάνει, αλλά ούτε μ'αρέσει :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132756 από Dieftharmenos στις 10 Μαρτίου 2015, 6:43μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(riri18@10 Μαρτίου 2015)
Οσο για το πρωκτικό, δε το έχω κάνει, αλλά ούτε μ'αρέσει :P


Αφου δεν το εχετε κανει πως ξερετε οτι δεν σας αρεσει???

ΥΓ.Stroymfita το "θεωρουμε" καντο "θεωρω".Δεν υπαρχει αγορι που να μην θελει πρωκτικο.Απλα στο ειπε για να μην νιωθεις οτι σε πιεζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132763 από riri18 στις 10 Μαρτίου 2015, 9:59μμ

riri18

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ο καθένας ξέρει τι θέλει και τι όχι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132764 από Dieftharmenos στις 10 Μαρτίου 2015, 10:58μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(riri18@10 Μαρτίου 2015)
Ο καθένας ξέρει τι θέλει και τι όχι..


Και εγω νομιζα οτι δεν μαρεσουν οι μπαμιες και τα σαλιγκαρια αλλα τα δοκιμασα και ξετρελαθηκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132765 από Sokolatina_1 στις 11 Μαρτίου 2015, 1:18πμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Βασικα υπαρχει αντρας που δεν θελει πρωκτικο.Το αγορι μου το βρισκει αηδιαστικο...το χε κανει με την πρωην του και δεν το διασκεδαζε ιδιαιτερα(αυτο μου το χε πει ενω ειμαστνα φιλοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login