Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πίστευα πως όλοι πρέπει να πληρώνουμε τους φόρους μας με χαμόγελο. Tο προσπάθησα αλλά εκείνοι επέμεναν να θέλουν μετρητά.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132886 από mlks στις 23 Μαρτίου 2015, 8:29πμ

mlks

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλημερα παιδια καταρχας ειμαι 16.5 ετων και αρκετα υπερβαρος 147 κιλα το προβλιμα μου ειναι το πεος μου ειναι απιστεφτα μικρο λιγοτερα απο 4cm σε χαλαροση και περιπου 10cm σε πλιρη στυση και νομιζω πως εχω και φιμοση γιατι ισα ισα φενετε το κεφαλακι τι μπορω να κανω για να γινει το πεος μου κανονικο? δεν παλεβετε η κατασταση.παρολο που ειμαι πολυ χοντρος ειχα ευκεριες με καποιες κοπελες αλλα δν το προχορισα ουτε λιγο γιατι φοβαμε παρα πολυ μην μαθευτει οτι ειμαι "μικρος" και γενικα ειναι μια κλιστη κοινονια και ολλα μαθενοντε τι μπορω να κανω γιατι ντρεπομε παρα πολυ πραγματικα προτιμω να πεθανω παρα να μαθευτει κατι.συγνομη για τα ορθωγραφικα και το κακογραμενο κιμενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132888 από maraki22 στις 23 Μαρτίου 2015, 12:55μμ

maraki22

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για το θεμα των κιλών, ξεκινα καποιο αθλημα, θα σου ελεγα γυμναστήριο αλλα εκει ειναι χαλαρα τα πράγματα, αν θες να χασεις τα κιλα κανε καποιο αθλημα με συγκεκριμένο πρόγραμμα και ολα θα πανε μια χαρά, για το θεμα της φίμωσης ψαξε στο google σχετικα πράγματα (Wikipedia) και θα δεις και εκει τροπους αντιμετώπισης, τωρα το θεμα του αν μαθευτεί. Δεν θα πας να το κανεις με την καθε τυχαια. Αν ειναι να κανεις κατι καντο με καποιο ατομο που θα εμπιστεύεσαι, και μην σε αγχώνει το μέγεθος, αν το κανεις καλα και 5 εκατοστά να ειναι θα της αρεσει, ασε της βλακειες που λενε για τα μεγεθοι.. Ο καθενας ειναι διαφορετικός, τροπο θελει οχι μεγεθος. Ελπιζω να σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login