Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τρίτη, 16 Απριλίου

Πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133040 από Lina89 στις 07 Απριλίου 2015, 11:42πμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι! Τυχαινει να μιλαμε μαζι με ενα παιδι απο φβ, εχουμε βγει και δυο τρεις φορες. Ειναι 21 και εγω ειμαι 16.το θεμα σιγα σιγα σοβαρευει και το πάμε για σχεση. Να σημιωσω πως εγω εχω κανει αρκετες φορες προκαταρτικα αλλα να ολοκληρωσω ποτε και το ξερει και ο ιδιος. Το ερωτημα μου ειναι: αν το εκανα για πρωτη φορα με αυτο το ατομο(βέβαια να εχουμε περασει καποιο καιρο μαζι) θα με θεωρουσε μια που απλα γουστάρει να πηδιεται με τον οποιοδήποτε? Κατα την γνωμη μου δεν χρειάζεται να βρω τον τρελο ερωτα για να ολοκληρωσω με καποιον αρκει να ξερω πως θα με προσέξει και να μου εμπνεει εμπιστοσύνη και ας τον ξέρω και 3 ευδομαδες που λεει ο λογος. Παρολες τις σχέσεις που εχω κανει μεχρι τωρα με κανεναν δεν μ εβγενε να το κανω ενω με αυτόν δεν ξερω τι επαθα και το θελω τοσο..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #133042 από Dieftharmenos στις 07 Απριλίου 2015, 3:42μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το βλεπεις απο λαθος οπτικη.Το ερωτημα δεν ειναι αν θα θεωρησει οτι εσυ θες να πηδιεσαι με τον οποιοδηποτε αλλα αν εσυ πιστευεις πως το μονο που θελει ειναι να σε πηδηξει.Εκει ειναι το ζουμι.Μπορει να μην το βλεπεις αλλα υπαρχει τεραστιο χασμα μετξυ 21 και 16.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133047 από Lina89 στις 07 Απριλίου 2015, 4:51μμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Μαλλον εγω σου εδωσα να καταλάβεις λαθος.. Μέχρις στιγμης δεν μου εχει πει κατι δλδ να το κανουμε η κατι τέτοιο.. Απλα εγω το σκέφτομαι γιατι το θελω πολυ.. Οπως ειπα παραπανω μου βγαινει τρελα να το κανω με αυτο το ατομο.. Για να ειμαι ειλικρινής δεν με ενδιαφέρει αν θα κρατησει η σχεση που θα έχουμε στο μελλον η κατι τετοιο απλα μην με παρεξηγησει φοβάμαι.. Όσο για το τεράστιο χάσμα ξέρω οτι ηλικιακα δεν 'τεριαζουμε' για πολλους λογους αλλα ας ειναι.. Οπου βγει δλδ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133048 από Dieftharmenos στις 07 Απριλίου 2015, 6:49μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Σιγα μην ερχοταν να στο πει...χαζος ειναι???Παντως για να μην ειμαι κακος μπορει οντως να ειναι πολυ καλο παιδι κλπ.Δεν προκειται να σε παρεξηγησει...ελεος δηλαδη.Εγω ομως θα σου προτινα να βρεις κατι πιο σταθερο αλλιως να το σιγουρεψεις λιγο παραπανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login