Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Μέγεθος πέους και σχέση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133041 από Stavdeath στις 07 Απριλίου 2015, 2:08μμ

Stavdeath

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεία σας είμαι 17 πάω δευτέρα λυκείου εχω σχεση με μια κοπελα στην ηλικια μου εχουμε προχωρησει σεξουαλικα ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ πως το μεγεθος του πεους μου δεν την ικανοποιει αρκετα . To μεγεθος μου ειναι 14,5-15εκ.
Είναι καλό μέγεθος? Θα μεγαλώσει άλλο? Αν δεν την ικανοποιούσε θα έμενε μαζί μου? Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133044 από Dieftharmenos στις 07 Απριλίου 2015, 3:49μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Μια χαρα ειναι το μεγεθος και ισως μεγαλωσει κι αλλο μεχρι τα 21(ειναι αναλογα τον οργανισμο).

Τωρα οσο για το αν μεινει μαζι σου εξαρταται απο εκεινη αν και το μεγεθος δεν παιζει τον ρολο που νομιζεις.Το αν θα την ικανοποιησεις δεν εξαρταται απο το μεγεθος αλλα απο την τεχνικη.Να κανεις πολλα προκαταρκτικα,να εισαι ζεστος,να ρωτας τι της αρεσει και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Παντως αν σε αφησει λογω μεγεθους(που οπως ξαναειπα ειναι απολυτα φυσιολογικο) τοτε να λες ευτυχως που σε αφησε γιατι δεν αξιζε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133045 από Aristotle στις 07 Απριλίου 2015, 4:08μμ

Aristotle

Εικονίδιο
μέλος από: 15/2/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άραξε. Και εγώ 2α λυκείου πάω και εγώ το ίδιο μέγεθος έχω! Τώρα,αν σε αφήσει,τι να πω...όπως είπε και ο από επάνω καλύτερα γιατί δεν άξιζε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133097 από have_questions στις 11 Απριλίου 2015, 5:26μμ

have_questions

μέλος από: 11/4/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αδυνατον να σε χωρησει για αυτο το πραμα...Συγγνωμη κ ολας αλλα αμα κανει τετοιο ειναι πολυ τσουλι!Και στο κατω κατω ο μεσος ορος ειναι 14 εκατοστα.Πιστεψε με δεν εχει θεμα,και αμα θες κουβεντιαστε χαλαρα για τετοια θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login