Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πέρασα να δω ένα φίλο που ήταν στο κρεβάτι, βρήκα στο σπίτι στέφανα και την αυλή γεμάτη :(
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Απορίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133298 από Lina89 στις 22 Απριλίου 2015, 1:31πμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι! Είμαι 16 χρονών και τα εχω εδω και περίπου 2 μηνες με ενα παιδί που ειναι 21 χρονων..Δεν εχω προχώρησε συο κανω σεξ αλλα εχω κανει αρκετες φορες προκαταρτικα.. Η ερώτηση μου ειναι: Τι να του κανω εκτός απο τα συνηθισμένα, εχετε ιδιεα για κατι ποιο ετσι 'σπέσιαλ'? (μην μ πείτε πρωκτικό γιατι το εχω κανει μαζι του) εγω σκεφτόμουν στο να' αυνανιστω μπροστά του αλλα λεω μην δεν του άρεσει και με παρεξηγησει και μετα οπου φυγει-φυγει! Επεισης ρε παιδια τα δυο μου δάχτυλα οταβ αυνανιζομαι μπαίνουν ολοκληρα μεσα με μεγαλη ευκολία αυτο σήμαινε οτι δεν ειμαι παρθένα η εχω σπάσει καταλαθος τον υμενα; μια δυο φορές είχα βγαλει αίμα αρκετο*

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133304 από marypan99 στις 22 Απριλίου 2015, 11:42μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμα ειχες βγαλει αιμα αρκετό και μπαινουν τα δυο δακτυλα παιζει να την εχεις ζασει ... εγω τι να πω που δεν εχω δει ποτε μου αιμα ??? Μονο απο πρωκτικω που ήταν λες και ξεπαρθενιαζομουν ποναγα εβγαζα αιμα και βσκ μετα σταματησε και δεν ξανα εβγαλε ... ^_^ τωεα για να αυνανιστεις μπροστα του μπορει να του αρεσει δεν ειναι σε ολους ιδιο δεν ξερω με σιγουρια να σου πω αλλα ο δικος μου πολλες φορες με εχει βαλει να βαλλω μονη μου δακτυλο η να το τριβω οταν το κανουμε αλλα και ποιο πριν βσκ να με καθοδηγει (να μ παιρνει το χερι να μου το βζει στο μν μου και να με κανει να βαζω δακτυλο αλλα και αυτος μαζι ;) αλλα καλο ειναι η πρωτοτυπία ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login