Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συντηρητικός είναι εκείνος που θαυμάζει τους επαναστάτες, εκατό τουλάχιστον χρόνια μετά τον θάνατό τους.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

θελω βοηθεια με τον φιλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133460 από panos6432 στις 04 Μαΐου 2015, 12:08πμ

panos6432

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 17 χρονων και τα εχω με ενα αγορι εδω και 2 μηνες. Αλλα εγω θελω να κανουμε sex.Πως θα μπορουσα να του το πω χωρις να με παρεξηγήσει.
Παρακαλω απαντηστε

Επισης μου αρεσει να τρωω τα χυσια του γιατι οταν βρισκομαστε στο σπιτι του βαζει τσοντα και οταν χυνει τα τρωω. Ειναι κακο ? θα παθω τιποτα ???
Παρακαλω απαντηστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133461 από nikitaskef στις 04 Μαΐου 2015, 12:13πμ

nikitaskef

μέλος από: 3/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Πρώτον αν πεις σε ένα αγόρι ότι θες σεξ σίγουρα δε θα σου πει όχι αλλά δε χρειάζεται να του το πεις μπορείς να του το δείξεις . να τους βγάλει τη μπλούζα να το γλείφει να του πάρεις πίπα και άμα δε σε γδυσει γδυσού μόνη σου σιγά σιγά και παρε τα χέρια του και βαλτα εκεί που θες εσυ με λίγα λόγια Κάνε κουμάντο εσύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133463 από stratel στις 04 Μαΐου 2015, 12:16πμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Όχι από τα χυσια δεν θα πάθεις τίποτα. Επίσης τα χυσια είναι καλά για την υγεία σου! Για το άλλο θέμα, αφού μας λες ότι αυτός βάζει τσόντα, είναι πολύ εύκολο να του πεις όταν θα βάλει την τσόντα ότι δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αυτά που κάνουν μπορείς να μου τα δείξεις? Και βαρεσε το μουνι σου. Θα το απολαμβάνει πολύ και θα θέλει μόνος του να συνεχίσει! Αποδέκτη εάν σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133473 από panos6432 στις 04 Μαΐου 2015, 3:45μμ

panos6432

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αγόρι είμαι παρεμπιπτόντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133477 από coolgirl23 στις 04 Μαΐου 2015, 5:39μμ

coolgirl23

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κουκλιτσα μου αν το θες απλα πρεπει να του το δειξεις χωρις να πεις τιποτα :)
Αφου του αρεσει να βλεπετε τσοντες μαζι, καποια στιγμη που θα βαλει να δειτε ξανα, ξεκινα να τον φιλας αισθησιακα στο λαιμο, να του πιανεις το πεος μεσα απο το παντελονι ή μποξερακι (αν φοραει) και βγαλε την μπλουζα σου! Το λογικο ειναι πως ολα τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους και καλη επιτυχια :)
Οσο για τα χυματα, μονο καλο κανουνε και ειναι και ωραια ;)
Εχει αποδειχθει κι ολας οτι κανουνε καλο :)
Αν σε καλυψα πατα αποδεκτη :D
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133488 από shooter_girl στις 05 Μαΐου 2015, 2:48μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το παιδί είναι αγόρι κανείς δεν το πρόσεξε? Αν είναι δυνατόν. Μπορείς εκεί που βλέπετε τσόντα να μιμηθείτε τις πράξεις των πρωταγωνιστών. Να του πεις να κάνετε ότι βλέπετε. Μπορείς να τον ρωτήσεις θες να δοκιμάσουμε; Αφού έχετε φτάσει στο σημείο να γλύφεστε είναι εύκολο πλέον. Ή μπορείς να του πεις να προχωρήσετε τη σχέση σας παρακάτω, να κάνετε κάτι που δεν έχετε κάνει. Ε, θα καταλάβει.
Τα χύσια όχι μόνο δεν είναι επιβλαβή για την υγεία αλλά περιέχουν πρωτεΐνες, φρουκτόζη, ασβέστιο, μαγνήσιο, ψευδάργυρο, νάτριο, κάλιο μέχρι και βιταμίνη C! Αλλά πέρα απ'αυτό έχουν και άλλες ευεργετικές ιδιότητες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login