Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Ανησυχιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133844 από Sokolatina_1 στις 28 Μαΐου 2015, 8:10μμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας!Πραγματικα θα ηθελα μια γνωμη για το αν αυτο που μ συμβαινει ειναι φυσιολογικο η οχι καιαν πρεπει να παω σε γιατρο.
Ολοκληρωσα για πρωτη φορα προσφατα.Πονεσε ακρετα,αιμα δεν εβγαλε..την δευτερη φορα πονεσε πιο λιγο(λεω ωραια φυσιολογικο) πανω στην πραξη ενιωθα τσουξιμο κ μουδιασμα(λεω οκ θ φυγουν).Στν τριτη φορα παλι πονεσε οταν μπηκε(καθε φορα αυτο το πραγμα) κ παλι ειχα τσουξιμο κ μουδιασμα ενω η πραξη γινοταν τλχστν 20 λεπτα συνεχομενα...δεν φευγουν και δεν μπορω να απολαυσω τπτ!
Ετσι θα ναι καθε φορα?
Τωρα ελπιζω να ναι καλυτερη η τεταρτη...πφ...
Γνωμες Plz
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133846 από shooter_girl στις 28 Μαΐου 2015, 10:55μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι απόλυτα φυσιολογικός ο πόνος. Όσο κάνεις σεξ, τόσο θα ανοίγεις, και θα απομακρύνεται ο πόνος. Κάθε φορά θα είναι και καλύτερα. Ο καθένας θέλει διαφορετικό χρονικό διάστημα. Εγώ πονούσα όχι μόνο τη 2η,3η,4η, αλλά και την 20η φορά. Το τσούξιμο προέρχεται επειδή είσαι κλειστή και ίσως όχι τόσο υγρή λόγω του άγχους μήπως πονέσεις και δεν σαφήνει να ευχαριστηθείς την πράξη. Μμπορείς να πάρεις ένα λιπαντικό το οποίο θα βοηθήσει, και να κάνετε πολλά προκαρκτικά για να είσαι πάρα πολύ υγρή. Κάποια στιγμή θα υποχωρήσει ο πόνος, και θα μπορέσεις να το απολαύσεις. Μέχρι τότε υπομονή. Αν συνεχίσει για μεγάλο χρονικό διάστημα, μπορείς να το κοιτάξεις, γιατί ίσως οφείλεται σε άλλη αιτία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133847 από lenaki19 στις 28 Μαΐου 2015, 11:02μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αυτο το ειχα κι εγω στις πρωτες μου επαφες. δεν ειναι τιποτα... με τον καιρο θα συνηθησεις και στο τελος δε θα νιωθεις αυτες τις σπαστικες ενοχλησεις... ολα αυτα ειναι επειδη δεν εχεις "ανοιξει" ακομα εκει κατω. απλα το μονο που μπορεις να κανεις για να νιωσεις λιγο καλυτερα ειναι να κανετε πολλα προκαταρκτικα και να πεις στο αγορι σου οταν μπαινει να μπαινει πιο ομαλα κι οχι με αποτομες κινησεις. παντως με τον καιρο δε θα νιωθεις ετσι. μην ανχωνεσαι δεν θα ειναι ετσι καθε φορα, ηρεμησε. ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133852 από Sokolatina_1 στις 29 Μαΐου 2015, 2:03πμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(shooter_girl@28 Μαΐου 2015)
Είναι απόλυτα φυσιολογικός ο πόνος. Όσο κάνεις σεξ, τόσο θα ανοίγεις, και θα απομακρύνεται ο πόνος. Κάθε φορά θα είναι και καλύτερα. Ο καθένας θέλει διαφορετικό χρονικό διάστημα. Εγώ πονούσα όχι μόνο τη 2η,3η,4η, αλλά και την 20η φορά. Το τσούξιμο προέρχεται επειδή είσαι κλειστή και ίσως όχι τόσο υγρή λόγω του άγχους μήπως πονέσεις και δεν σαφήνει να ευχαριστηθείς την πράξη. Μμπορείς να πάρεις ένα λιπαντικό το οποίο θα βοηθήσει, και να κάνετε πολλά προκαρκτικά για να είσαι πάρα πολύ υγρή. Κάποια στιγμή θα υποχωρήσει ο πόνος, και θα μπορέσεις να το απολαύσεις. Μέχρι τότε υπομονή. Αν συνεχίσει για μεγάλο χρονικό διάστημα, μπορείς να το κοιτάξεις, γιατί ίσως οφείλεται σε άλλη αιτία.

ευχαριστω πολυ για την απαντηση πραγματικα με καθυσηχασε....Ελπιζω ολα να παμε καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133853 από Sokolatina_1 στις 29 Μαΐου 2015, 2:04πμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@28 Μαΐου 2015)
αυτο το ειχα κι εγω στις πρωτες μου επαφες. δεν ειναι τιποτα... με τον καιρο θα συνηθησεις και στο τελος δε θα νιωθεις αυτες τις σπαστικες ενοχλησεις... ολα αυτα ειναι επειδη δεν εχεις "ανοιξει" ακομα εκει κατω. απλα το μονο που μπορεις να κανεις για να νιωσεις λιγο καλυτερα ειναι να κανετε πολλα προκαταρκτικα και να πεις στο αγορι σου οταν μπαινει να μπαινει πιο ομαλα κι οχι με αποτομες κινησεις. παντως με τον καιρο δε θα νιωθεις ετσι. μην ανχωνεσαι δεν θα ειναι ετσι καθε φορα, ηρεμησε. ;-)

Ευχαριστω πολυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login