Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

εντονος πονος μετα το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133877 από anna11 στις 31 Μαΐου 2015, 4:32μμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας μελη του ftou.gr ..συγνωμη για οποιοδηποτε λαθος απλα μολις εγινα μελος για να σας γραψω ενα θεμα που με απασχολει!

Χθες ημουν με τον φιλο μου (ειμαστε 1 χρονο μαζι) στο αυτοκινητο του και ξεκινησαμε να κανοθμε διαφορα προκαταρκτικα! Μετα απο λιγο φορεσε το προφυλακτικο (να κανω μια παρενθεση εδω, καθε φορα ενω δεν ειναι ο πρωτος μου, οταν παει να μπει μεσα μου εχω ενα εντονο τσουξιμο εκει κατω..και με το ζορι τα καταφερνουμε) συνεχιζω αφου εβαλε το προφυλακτικο εγω εσκυψα στα 4 και μπορω να πω οτι μπηκε με πολυ ανεση (οχι απο την πισω πορτα)..δεν πονεσα καθολου...πριν καλα καλα ξεκινησουμε χτυπησε το κινητο του και τρομαξαμε και εγω γυρισα κανονικα! Μετα δεν ξανα εσκυψα στα 4 και συνεχισαμε αλλα αυτη τη φορα εγω ξαπλωνα και εκεινος ηταν απο πανω μου...οταν ξεκινησε παλι η πραξη ενιωθα οτι καπου χτυπουσε και πονουσα, σαν να μην μπορουσε να παει πιο μεσα! (Ξαναλεω δεν ηταν ο πρωτος μου αλλα ουτε και η πρωτη μου φορα μαζι του) Μη θελωντας ομως να διακοψω αυτο που γινοταν πιεζομουν πολυ και πονουσα οταν εσπρωχνε! Οταν πλησιαζε η ωρα να τελειωσει τραβηχτικε αποτομα εξω..μετα απο λιγα δευτερολεπτα με επιασε ενας εντονος και αφορητος πονος στην περιοχη της κοιλιας, κατω απο τον αφαλο μεχρι και στα γεννητικα μου οργανα! Δεν μπορουσα να κουνηθω και οταν πιεζα σε εκεινο το μερος πονουσα τρομερα! Αμεσως με εφερε σπιτι μου και ξαπλωσα! Μετα απο ωρα αρχισα να νιωθω καλυτερα...τωρα ποναω μονο οταν παω να κατσω λιγακι! Τι μπορει να εγινε;; τι ηταν αυτο που με πονουσε οταν ο φιλος μου "εσπρωχνε" και ενιωθα σαν να μην μπορει να μπει αλλο μεσα ;;και απο τι προκληθηκε αυτος ο εντονος πονος που πρωτη φορα μου συμβαινει; Σας παρακαλω αν ξερει καποιος ή αν εχει τυχει και σε καποια αλλη κοπελα ας μου απαντησετε!

Υ.Γ 1) με τον πρωτο μου φιλο οταν το καναμε πρωτη φορα δεν ετρεξε αιμα! (Πηγαινα μπαλετο για χρονια αν αυτο μπορει να βοηθησει)
2) ειμαι 17 και ο τωρινος μου φιλος 18
3) συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και σας ευχαριστω προκαταβολικα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133878 από anna11 στις 31 Μαΐου 2015, 6:08μμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω αν ξερει καποιος ας μου απαντησει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133879 από shooter_girl στις 31 Μαΐου 2015, 6:37μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς, το τσούξιμο οφείλεται στο ότι είσαι κλειστή. Μετά ο πόνος που ένιωθες είναι επειδή έσπρωχνε κυριολεκτικά το σημείο και πιεζόταν η περιοχή. Ειδικά άμα είσαι πολύ κλειστή δεν βρίσκει χώρο να μπει, και σπρώχνει για να ανοίξει. Άμα είναι και προικισμένος πρέπει να μπει ακόμα πιο μέσα. Επίσης, το αυτοκίνητο, που δεν το χαρακτηρίζεις και καταλληλότερο χώρο παίζει σημαντικό ρόλο. Αν εσύ καθόσουν σαν παράλυτη, και σε πίεζε και ο άλλος, είναι απόλυτα φυσικό. Αν καθόσουν στραβά πχ. πολύ πιθανόν να έσπρωξε κάποιον μυ, ή αδένα που δεν έπρεπε, μπορεί να πρήστηκε και να προκλήθηκε πόνος. Επίσης, αυτός ο πόνος που αναφέρεις είναι πολύ συχνός όταν είσαι στα 4, και τον είχα και γω, διότι μπαίνει από πίσω, και συμβαίνει διότι χτυπάει στα τοιχώματα του κόλπου, ειδικά άμα είσαι κλειστή σε συνδιασμό με ένα μεγάλο πέος.
Επίσης, το ότι δεν έτρεξε αίμα στην πρώτη σεξουαλική επαφή, είναι γιατί, ο παρθενικός σου υμένας είχε σπάσει κατά μεγάλη πιθανότητα, πολύ πιο πριν λόγω του μπαλέτου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133880 από anna11 στις 31 Μαΐου 2015, 6:58μμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση!!! Απλα ποσο "κλειστη" ειμαι ακομα εφοσον εχει γινει αρκετες φορες...απορω! Και κατι αλλο...ειναι φυσιολογικος ολος αυτος ο πονος που ενιωθα μετα; Οταν ημουν στα 4 δεν πονουσα καθολου ομως...ενω θα επρεπε να συμβανει το αντιθετο εφοσον μπαινει πιο βαθια! Επισης σκεφτηκα οτι ισως εκει που "χτυπουσε" μηπως ηταν ο υμενας αν δεν εχει σπασει...αλλα η αντισταση ηταν μεγαλη...σαν να μην ειχε χωρο να μπει αλλο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133882 από shooter_girl στις 31 Μαΐου 2015, 9:56μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Δεν έχει σημασία, αν χτυπάει σε κακό σημείο θα πονάς. Ο πόνος είναι φυσιολογικός, απλά σε όχι τόσο μεγάλη ένταση. Ο υμένας σχεδόν αποκλείεται να μην έχει σπάσει μετά από τόσες φορές σεξ που λες και συ. Δεν είναι δα και τόσο ελαστικός που να σπάει μετά από πολύ καιρό. Και επίσης αν έσπαγε εκείνη τη στιγμή θα έβγαζε αίμα. Έχει σπάσει στο παρελθόν, ή και τώρα απλά δεν έβγαλε αίμα, υπάρχει και αυτή η περίπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133883 από anna11 στις 31 Μαΐου 2015, 10:15μμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Να 'σαι καλα shooter_girl ευχαριστω πολυ!! Θα δοκιμασω να αλλαξω σταση μηπως ειναι καλυτερα!! Αν το εχει παθει και καποια αλλη ας μου γραψει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133903 από anna11 στις 02 Ιουνίου 2015, 9:07πμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Οποια αλλη γνωμη ειναι καλαδεχουμενη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login