Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Χαζη ερωτηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133955 από marylol19 στις 06 Ιουνίου 2015, 3:05μμ

marylol19

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Γεια μελη του ftou!! Εχω καποιες γελοιες ερωτησεις οι οποιες μπορει
να προκαλεσουν σε καποιους γελιο!Απλα ειμαι σε μια ηλικια που θελω
να αυνανιστω αλλαφοβαμε μην χασω απο μονη την παρθενια μου.Λοιπον .αρχιζω.1)Πως δηλαδη αυνανιζεσαι με το τηλεφωνο;;με λεπτομεριες γιατι
δεν εχω καταλαβει..2)Απο ποια ηλικια πρεπει εν κοριτσι να ξυρισει το μπικινι;;Οταν θελει να κανει ερωτα ή φασωμα ή για λογους υγιεινης;;
Λοιπον περιμενω με αγωνια τις απαντησεις σας!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133956 από marylol19 στις 06 Ιουνίου 2015, 3:07μμ

marylol19

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σας παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133958 από InvalidPerson στις 06 Ιουνίου 2015, 4:48μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τηλέφωνο μπάνιου εννοούμε, για να μην εχουμε καμμία παρεξήγηση ...
Αν και αγόρι, απ ότι έχω καταλάβει το βάζεις κάτω απο την περιοχή και το νερό κάνει κάτι σαν μασάζ το οποίο ειναι πολύ ερεθιστικό, αν θέλεις βάζεις και λιγο δάχτυλο κτλ....
Όσο για το ξύρισμα, ειναι κυρίως για λόγους υγιεινής, όπως κακές μυρωδιές, μύκητες αν ιδρώνεις πολύ κτλ, αλλα και για αισθητικούς λόγους ...
Η ηλικία τωρα δεν πολύ παίζει ρόλο.... Αλλα ποσό χρόνων είσαι δηλαδή...?
Χτυπά μια αποδεκτή αν σε κάλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133959 από ScandalousAngel στις 06 Ιουνίου 2015, 6:38μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Μην ανησυχεις οι ερωτησεις σου δεν ειναι γελοιες σε καμια περιπτωση. :)
1) Λοιπον παιρνεις το τηλεφωνο του μπανιου και συνηθως τα καινουργια εχουν διαφορετικες τρυπουλες που το νερο βγαινει με διαφορετικη πιεση σεκαθε ρυθμιση. Βαζοντας το ντους ειτε πανω στην κλειτοριδα σου ειτε ριχνοντας το απο αποσταση η πιεση του νερου θα ερεθισει την κλειτοριδα σου και θα φτασεις σε οργασμο. Αν το ντους σου ειναι παλιο και δεν εχει πιεση μπορεις να βγαλεις το τηλεφωνο και να κανεις το ιδιο με το καλωδιο-σωληνα.
2) Συνηθως οταν προχωρησεις για πρωτη φορα με το αγορι σου, οχι απαραιτητα στο σεξ αλλα και στα προκαταρκτικα στο φασωμα και σου βαλει χερι μεσα απο τα ρουχα καλο θα ηταν να μην ερθει αντιμετωπος με εναν θαμνο οποτε μολις αρχισεις να προχωρας με ενα αγορι ειναι η καταλληλη στιγμη. Επισης αν πηγαινεις στη θαλλασα περιποιησου την περιοχη στα πλαγια κυριως ωστε να μην φαινεται αντιαισθητικο με το μαγιο. Οι τριχες ειναι για να μας προστατευουν απο τα μικροβια και χωρις αυτες τα γεννετικα μας οργανα θα ηταν εκτεθειμενα, μπορεις να τις ξυρισεις τελειως για τους λογους που σου ειπα και μονο αλλιως απλα μπορεις να τις κοβεις με ενα ψαλιδακι δεν χρειαζεται εντελως. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133965 από marylol19 στις 07 Ιουνίου 2015, 4:28μμ

marylol19

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ναι με βοηθησες αρκετα ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login