Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Αναγκη για εκσπερματωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134002 από StJimmy στις 10 Ιουνίου 2015, 11:53μμ

StJimmy

μέλος από: 10/6/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σαας!!!Καινουργιος εδω και θελω βοηθεια.Ειμαι 15 χρονων και εχω αρχισει να αυνανιζομαι εδω και δυο χρονια, Παντα με μετρο ,Το τελευταιο καιρο ομως εχει ξεφυγει η κατασταση .Οποτε βλεπω κοριτσια με σορτσακια και γενικα μισοντυμενες, οργιαζω.Θελω να τραβηξω.Μετα απο τον χωρισμο μου με το κοριτσι μου που ηταν κουκλαρα εχω αρχισει να την παιζω πιο πολυ και να θελω να εκσπερματωσω πολυ.Ακομα και σε ενα τζιν εβαλα μαξιλαρια μεσα επειδη ηθελα να γαμισω, Δεν ξερω ,εχω τεραστια επιθυμια για σεξ αλλα ειναι νωρις ,Πολυ θα πουν οτι φταινε οι ορμονες ,οκ σιγα δεν νομιζω τοσο πολυ,.Μπορω ομως να βρω και καποιον αλλο τροπο αυνανισμου,??για να μην τον βαριεμα και γτ ειναι σπασιμο νευρων να θελω να τραβηξω καθε φορα οταν καυλωνω, Τεσπα πιστευω επισης οτι εφταιγε και το κοριτσι μου,Καθε φορα π εφευγε εγω τραβουσα και μια και ημουν οκ ,Μια μερα ηθελα ν την χυσω τον κολαν.....τελως παντων ,Τι μπορω να κανω για να συνεχισω να ερεθιζω το 15 εκ πεος μου ωστε να ευχαρηστηθω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login