Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πως τελειωνω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134273 από greeker στις 10 Ιουλίου 2015, 12:39πμ

greeker

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ρε παιδια αν και ειμαι 17 πια ψιλοντρεπομαι που ρωταω και γι αυτο ροταω μεσα απο το site αυτο.Θελω να ρωτησω επειδη εχω δει ερωτικες ταινιες οταν λεμε τελειωνω απο οτι καταλαβαινω σημαινει χυνω αλλα δε χυνουν μαζι ανδρας και γυναικα; ξεχωριστα; υπαρχει και ενας προσδιορισμος (προωρος) δεν ξερω αν μπορει κανεις πιο εμπειρος να διαφωτισει εμενα αλλα και τους υπολοιπους αναγνωστες με μια κατατοπιστικη απαντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134276 από Gray στις 10 Ιουλίου 2015, 2:33πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τελειωνω σημαινει , εξπερματωνω .

Ο καθενας τελειωνει ατομικα , οταν τελειωνεις εσυ χυνεις , οταν τελειωνει η γυναικα ερχεται και αυτη σε οργασμο , οταν τελειωνετε "μαζι" απλα τυχαινει (καποιες φορες εχει να κανει με την χημεια π εχετε κλπ) να τελειωνετε ταυτοχρονα κλπ .

Αν σου απαντησα πατα μια αποδεκτη .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134278 από khaleesi στις 10 Ιουλίου 2015, 2:41πμ

khaleesi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Όχι, άντρας και γυναίκα δε χύνουν μαζί. Μπορεί να τύχει κάποιες φορές να τελειώσουν μαζί, αλλά δεν είναι ούτε πολύ συνηθισμένο, ούτε απαραίτητο. Μπορεί ένα ζευγάρι να κάνει σεξ και να τελειώσουν μαζί, μπορεί να τελειώσει η γυναίκα πριν από τον άντρα και να έρθει σε οργασμό (σε κάποιες λίγες περιπτώσεις ίσως να έρθει σε οργασμό και παραπάνω από 1 φορά) και μετά να τελειώσει ο άντρας ή μπορεί να τύχει να τελειώσει ο άντρας και να μην έχει έρθει καθόλου σε οργασμό η γυναίκα. Όλα αυτά βέβαια αλλάζουν και εξαρτώνται από πολλά πράγματα, όπως από την εμπειρία, από την ανατομία του καθενός, την ευαισθησία σε εκείνα τα σημεία και τη γενικότερη κατάσταση. Η διαφορά είναι ότι συνήθως στον άντρα το ζητούμενο είναι να τελειώσει, ο αντρικός οργανισμός είναι πιο απλός... Κάνουμε, τελειώνουμε, το ευχαρηστηθήκαμε... Η γυναίκα όμως είναι πιο πολύπλοκη και αφ ενός μπορεί να μην τελειώσει κατά τη διάρκεια μιας επαφής, αφ εταίρου ακόμη κι αν τελειώσει αυτό δε σημαίνει απαραίτητα ότι είχε οργασμό. Οπότε το ζητούμενο στη γυναίκα είναι πιο δύσκολο να το πετύχεις και εξαρτάται και από τη γυναίκα καθώς όλες είμαστε διαφορετικές. Άλλες μπορούν να ολοκληρώσουν μόνο με συγκεκριμένους τρόπους ενώ με άλλους καθόλου, ενώ παίζουν και πολλά ακόμη ρόλο... Μη σε αγχώνουν όλα αυτά ακόμη, θα τα βρεις σιγά σιγά με την εμπειρία. Ωστόσο ότι άλλο θες μπορείς να ρωτήσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134283 από greeker στις 10 Ιουλίου 2015, 9:43πμ

greeker

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας αν και θα ηθελα να ρωτησω και κατι τελευταιο οταν ας πουμε ο αντρας τελειωνει πριν ή μετα που τελειωνει εννοω σε ποιο μερος του κορμιου της γυναικας;Οπως καταλαβαινετε σε διαφορες ερωτικες ταινιες τελειωνουν οπου ναναι αλλα που ειναι το προτεινομενο το κασουαλ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134293 από khaleesi στις 11 Ιουλίου 2015, 1:11πμ

khaleesi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο προτινόμενο κάζουαλ... Ο καθένας όπου θέλει και όπως θέλει το ζευγάρι. Αυτό θα το συζητήσεις με το ταίρι σου ανάλογα με το τι προτιμά ο καθένας και τι θέλετε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134344 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 12:16πμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φιλε και εγω αυτο ακριβως αναρωτιομουν . εχω την αποψη οτι δεν τελειωνουν μαζι.. . ριξε μια ματια και στο δικο μου θεμα με τιτλο "ΣΟΣ" ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login