Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακόμα κι αν μάθεις ποτέ σωστά ελληνικά, με ποιο θα τα μιλάς;
Κυριακή, 28 Απριλίου

τρυχες γυρο απο τα πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135193 από ioakim2000 στις 07 Οκτωβρίου 2015, 5:00μμ

ioakim2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/9/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γειά σας θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση είμαι 14χρόνων και εχω πολλές τρίχες γύρω από το πέος (παρά πολλές όμως) εχω σκεφτεί να της γυρίσω αλλά ακόμα δεν εχω πάρει το θάρρος και ακόμα φοβάμαι μην με πει κανένας γκέι που δεν είμαι θα ήθελα να μου απαντήσετε το συντομότερο.


Υ.Σ. Εχω και αρκετές στις ασφαλές τι να τις κάνω

Σημείωση moderator: Το φόρουμ αυτό λειτουργεί στην ελληνική γλώσσα, στην οποία για να γράψει κάποιος πέντε λέξεις σωστά και να μην τηγανίζει το μυαλό αυτών που τον διαβάζουν, αρκεί να έχει επίπεδο γνώσεων δευτέρας έως τρίτης δημοτικού το πολύ.

προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #135201 από lenaki19 στις 08 Οκτωβρίου 2015, 1:50πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ποιος θα σε ψαξει εκειπερα για να σε πει γκει? κανενας. αμα θελεις να τις ξυρισεις ξυρισε τες. ασε που ειναι καλο και για θεμα αισθητικης και υγιεινης. παντως και το ξυρισμα αμα σε φοβιζει μπορεις με ενα ψαλιδακι να τις κοντινεις και θα εισαι οκ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #135206 από GiannakosBAcK στις 08 Οκτωβρίου 2015, 4:29μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Το ξύρισμα δεν σημαίνει ότι είσαι γκέι άσε που εκεί όλοι πρέπει να ξυρίζονται για θέμα αισθητικής καθαριότητας(δεν χρείαζεται να είναι στην τσίτα πάντα) και φυσικά όταν η άλλη θα σου κάνει παιχνίδια από μέσα.... πρέπει να είσαι καθαρός και ξυρισμένος.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login