Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Εφηβια και τριχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135194 από panos871 στις 07 Οκτωβρίου 2015, 7:05μμ

panos871

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Για σας, ειμαι ο πανος και ειμαι 16 ετων μαθητης πρωτης λυκιου.......οι φιλοι μου με κοροιδευουν που δεν εχω τριχες στα ποδια και στο προσωπο ( κυριολεκτικα δεν εχω ουτε καν το "χνουδι"). Στις μασχαλες εντοπισα τον τελευταιο μηνα και κατι ....μερικες τριχες αλλα και στο πεος εχω μερικες. Τωρα εβγαλα και στους ορχεις αλλα πολυ λιγες και αισθανομαι πολυ χαλια με το δουλεμα που τρωω απο τους αλλους. Ουτε στα χερια εχω. Ποτε θα ηταν σωστο να βγαλω και πολλοι μου λενε να αγορασω ηλεκτρονικη ξυριστικη μηχανη και να πασαλιβω το προσωπο μου μεχρι να βγαλω...... Τι να κανω; Βοηεια!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #135196 από Mikrikiti στις 07 Οκτωβρίου 2015, 8:17μμ

Mikrikiti

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μαλλον ο οργανισμος σου δεν εχει ωριμασει να το πω;
Ομως οποτε ειναι να γινουν θα γινουν.
Ισως με το να ξυτιστεις βγουν πιο γρηγορα οι τριχες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135205 από GiannakosBAcK στις 08 Οκτωβρίου 2015, 4:27μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Μην το τολμήσεις και ξυριστείς πουθενά εκτός από τα σημεία του προσώπου που θέλεις για να βγάλεις γένια.Σε κανένα άλλο σημείο δεν χρειάζεσαι τρίχες στην περιοχή θα ξυρίζεσαι απλά για είσαι περιποιήμενος όπως πρέπει όλοι μας.Σε όλα τα άλλα τα σημεία κατά την γνώμη είναι προτέρημα να μην έχεις τρίχες τώρα στο πόδι και να είχες σιγά το πράμα άσχημο δείχνει μόνο όταν είναι πολλές μεγάλες και χοντρές κατάμαυρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135259 από panos871 στις 13 Οκτωβρίου 2015, 4:04μμ

panos871

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οκ σας ευχαριστω...τι να πω? αν παρω ηλεκτρικη μηχανη θα κανει τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login