Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έδιωξε βασιλείς και βουλευτάδες, τους ψευταράδες και τους μασκαράδες (Ρεμπέτικο)
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Εχω πρόβλημα κάτω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135391 από joannoula στις 31 Οκτωβρίου 2015, 12:14πμ

joannoula

banned
μέλος από: 30/10/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδιά κάθε φορά που μου αρχίζει η περίοδος το αιδιο μου τσούζει όπως όταν κρυώνεις και τσούζει αν καταλαβαινετε(δε μπορώ να το εξηγήσω) είναι αυτό φυσιολογικό;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135394 από ScandalousAngel στις 31 Οκτωβρίου 2015, 11:42πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν εννοεις τον πονο στη λεκανη αυτο ειναι φυσιολογικο. Γενικα ολοι οι πονοιχαμηλα στην κοιλια στη μεση κτλ. Τωρα αν σε τσουζει ο κολπος σου δηλαδη αν ειναι εσωτερικο μπορει να εχεις καποιο θεμα με μολυνση (χωρις να θελω να σε φοβησω) και καλο θα ηταν να το πεις στον γιατρο σου να σε καθοδηγησει. Αν ειναι εσωτερικο το τσουξιμο και μεχρι να πας στο γιατρο σε καθε περιοδο να φροντιζεις την υγιεινη δηλαδη να αλλαζεις συχνα και ναν χρησιμοποιησεις ειδικο σαπουνι για ευαισθητες περιοχες. Ελπιζω να σε βοηθησα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135399 από joanoula13 στις 31 Οκτωβρίου 2015, 2:06μμ

joanoula13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες μάλλον θα πρέπει να είναι κάτι από αυτά πάντως δεν πονάει απλώς τσούζει και είναι ενοχλητικό όχι κάτι άλλο
Εγώ είμαι με άλλον λογαριασμο γτ ο άλλος σβήστηκε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login