Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΠΑΡΘΕΝΙΚΟΣ ΥΜΕΝΑΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135404 από mary62 στις 01 Νοεμβρίου 2015, 2:12πμ

mary62

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια εχω προβλημα...μετα απο επισκεψη σε γυναικολογο ενημερωθηκα οτι εχει σπασει ο ΜΙΣΟΣ μου ΥΜΕΝΑΣ!!!!! Τωρα μου αρεσει ενα παιδι και μπορει να προχωρησουμε ..Ντρεπομαι να του πω οτι ειμαι παρθενα κατα το ημισυ , οποτε αποφασισα να σπασω τον αλλο μισο υμενα μονη μου...και εβαλα στην αρχη ενα δαχτυλο , και μετα δυο δαχτυλα , μεχρι μεσα, βαθια..Με το ενα δαχτυλο ολα οκ, με τα δυο ειχα ενα τσουξιμο μετα απο καποια φαση αλλα δεν ενιωσα κατι να σπαει...Αλλά εφτασαν μεχρι τερμα βαθος! Εχει σπάσει ή οχι ο υμενας μου;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135408 από mary62 στις 01 Νοεμβρίου 2015, 3:12μμ

mary62

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
πειτε κατι καλεεε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135410 από lenaki19 στις 02 Νοεμβρίου 2015, 3:29πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δε χρειαζεται να ντρεπεσαι επειδη εισαι παρθενα κατα το ημιση, αμα ειναι σωστο το αγορι δε τον νοιαξει αυτη η λεπτομερεια. ουτως ή αλλως σκεψου το κι αλλιως με υμενα ή χωρις υμενα και παλι ο πρωτος σου θα ειναι... ασε που αν ειναι εμπειρος θα το καταλαβει οτι εισαι πρωταρα. οσο γιαυτο που λες οτι προσπαθησες να τον σπασεις μονη σου και οτι ενιωσες τσουξιμο μπορει απλα να τον τραυματησες, μπορει και να τον εσπασες και να μην εβγαλες αιμα, δε βγαζουν ολες, αλλες μπορει μια σταγονιτσα, αλλες λιγο, αλλες πολυ και αλλες καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login