Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

S.O.S. Φαση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135837 από VolleyballGirl στις 13 Δεκεμβρίου 2015, 11:16πμ

VolleyballGirl

μέλος από: 13/12/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι καινουργια στο φορουμ. Εχω καποιες ανησυχιες και θελω να τις μοιραστωμαζι σας μηπως και με βοηθησετε. Τον τελευταιο μηνα μιλαω με ενα παιδι ενα χρονο μεγαλυτερο απο μενα. Απ την αρχη μου χε προτεινει να κανουμε φαση αλλα εγω δεν ηθελα γιατι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι. Το ανεφερε αλλη μια φορα και δεν το ξανα ανεφερε μεχρι προσφατα. Το πα ναι γιατι το σκεφτηκα και αποφασισα οτι ηθελα. Εξαλλου μ αρεσει πολυ αυτο το παιδι και απ οτι εχω καταλαβει του αρεσω κ γω. Κομπλαρω ομως γιατι α) αν και στελνουμε φωτογραφιες φοβαμαι οτι απο κοντα δεν θα του αρεσω β) αν δν φιλησω καλα και ξενερωσει και γ) μηπως κανω λαθος ετοιμαζομαι να κανω φαση μαζι του;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135838 από atheist στις 13 Δεκεμβρίου 2015, 2:35μμ

atheist

banned
μέλος από: 5/12/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καταρχην πρέπει να ξεφορτωθεις αυτην την απαισιοδοξια που εχεις. Πιστεψε με, αν εχετε στείλει αρκετές φωτογραφίες ο ένας στον αλλον ο τύπος θα έχει βγάλει συμπερασμα. Ολα θα πανε καλα. Οσο για το φιλι, ουτε ςγω εχω φασωθει ποτε, αλλα οπως θα δεις αμα κοιταξεις σε αλλα θεματα στο φορουμ, το πρώτο φιλι ειναι κατι για το οποίο αγχωνόμαστε όλοι αλλα στο ττέλοςολα πανε καλα. Αλλα ακομα και εαν δεν ξέρεις να φιλας καλα, δεν πρόκειται να ξενερωσει ο τυπος. Συνηθως εμείς τα αγόρια ειμαστε λιγότερο απαιτητικοι σε τετοια θεματα. Σιγα σιγα θα τον βρεις τον δρόμο, μην ανησυχείς. Οσο για το πρώτο φιλί θα βρεις συμβουλες στο ftou.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135844 από VolleyballGirl. στις 13 Δεκεμβρίου 2015, 7:50μμ

VolleyballGirl.

μέλος από: 13/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(atheist@13 Δεκεμβρίου 2015)
Καταρχην πρέπει να ξεφορτωθεις αυτην την απαισιοδοξια που εχεις. Πιστεψε με, αν εχετε στείλει αρκετές φωτογραφίες ο ένας στον αλλον ο τύπος θα έχει βγάλει συμπερασμα. Ολα θα πανε καλα. Οσο για το φιλι, ουτε ςγω εχω φασωθει ποτε, αλλα οπως θα δεις αμα κοιταξεις σε αλλα θεματα στο φορουμ, το πρώτο φιλι ειναι κατι για το οποίο αγχωνόμαστε όλοι αλλα στο ττέλοςολα πανε καλα. Αλλα ακομα και εαν δεν ξέρεις να φιλας καλα, δεν πρόκειται να ξενερωσει ο τυπος. Συνηθως εμείς τα αγόρια ειμαστε λιγότερο απαιτητικοι σε τετοια θεματα. Σιγα σιγα θα τον βρεις τον δρόμο, μην ανησυχείς. Οσο για το πρώτο φιλί θα βρεις συμβουλες στο ftou.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα :)


Εφτιαξα καινουργιο λογαριασμο γιατι δν μου δεχοταν τον κωδικο. Παντως ευχαριστω.
Η αληθεια ειναι οτι για το θεμα το φιλιου του το χω πει και μου ειπε οτι θα με βοηθησει και πως να μην ανησυχω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135848 από atheist στις 13 Δεκεμβρίου 2015, 11:31μμ

atheist

banned
μέλος από: 5/12/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αφου λοιπόν βλέπεις οτι ο τύπος είναι χαλαρος και υπομονετικός και δεν σε πιεζει, τοτε δεν εχεις κανενα προβλημα.

Οσο για το θεμα του προφίλ, μπορουσες να ζητησεις νεο κωδικο. Αφου εφτιαξες νεο προφιλ και μάλιστα το δηλωσες ανοιχτα, μπορουν να σου κλεισουν το προφιλ με την κατηγορία του " κλωνου "
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135852 από VolleyballGirl. στις 14 Δεκεμβρίου 2015, 7:52πμ

VolleyballGirl.

μέλος από: 13/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(atheist@13 Δεκεμβρίου 2015)
Αφου λοιπόν βλέπεις οτι ο τύπος είναι χαλαρος και υπομονετικός και δεν σε πιεζει, τοτε δεν εχεις κανενα προβλημα.

Οσο για το θεμα του προφίλ, μπορουσες να ζητησεις νεο κωδικο. Αφου εφτιαξες νεο προφιλ και μάλιστα το δηλωσες ανοιχτα, μπορουν να σου κλεισουν το προφιλ με την κατηγορία του " κλωνου "

Ζητησα αλλα δεν μου εστειλαν αλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135853 από VolleyballGirl. στις 14 Δεκεμβρίου 2015, 7:56πμ

VolleyballGirl.

μέλος από: 13/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Το θεμα μου ειναι οτι γενικα εχω κομπλεξ με την εμφανιση μου και το ξερω οτι αν δεν του αρεσα δεν θα μου εστελνε αλλα εγω δεν μπορω να διωξω αυτην μου την ανασφαλεια. Φοβαμαι οτι απο κοντα δεν θα του αρεσω και θα με βρει ασχημη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login