Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Δάχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135862 από variemaiii στις 15 Δεκεμβρίου 2015, 12:23πμ

variemaiii

μέλος από: 15/12/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι 17 χρονών και είμαι με μια κοπέλα εδω και 3 μήνες.. Μέχρι τωρα εχω κάνει κάτι με αρκετές κοπέλες.. Αντιμετωπίζω ομως ενα πρόβλημα.. Όταν προσπαθώ να Βαλ δάχτυλο στην κοπέλα μου, δεν μπορώ να εντοπίσω την "τρύπα" .. Δηλαδη οκ, χαϊδεύω την κλειτωριδα της, αυτή γίνεται υγρη, αλλα ισως επειδή είναι πάρα πολυ στενή (ειναι και παρθενα) , δεν μπορώ να βρω την τρύπα για να Βαλω δαχτυλο.. Το εχω κάνει αυτο και με άλλες κοπέλες και αυτο το πρόβλημα δεν το ξαναειχα.. Τι να κάνω? .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135868 από ScandalousAngel στις 16 Δεκεμβρίου 2015, 2:43πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αστην να σε καθοδηγησει εκεινη. Να παρει δλδ το χερι σου και να το βαλει εκεινη. Μην ντραπεις να της το πεις αλλα με τροπο. Παντως αφουβτο χεις ξανακανει ψαξε αλλη μια φορα :p ειναι κατω απο την κλειτοριδα αναμεσα στα μικρα χειλη πιεσε λιγο πιο εντονα (ασε που αν το κανεις θα το καταλαβει και θα σε βοηθησει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135897 από Ladybunny στις 19 Δεκεμβρίου 2015, 1:45μμ

Ladybunny

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αυτό συμβαίνει και σε μένα.μου είπε το αγόρι μου δύο φορές ότι δε μπόρεσε επειδή ακριβώς είμαι παρθένα.δε με χάλασε σιγά.πρέπει να της το πεις.εγώ τον καθοδήγηση κάπως κ όλα οκευ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login