Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Σεξ σε μεγάλη σχέση, δεν με ικανοποιεί

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135876 από kirios kirios στις 16 Δεκεμβρίου 2015, 6:58μμ

kirios kirios

μέλος από: 16/12/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι σε σχέση τα τελευταία 2,5 χρόνια, σεξουαλικά ενεργή τους τελευταίους 10 μήνες(ήμασταν μικρά στην αρχή).Επίσης αυτή είναι η κοπέλα με την οποία ολοκλήρωσα για πρώτη φορά, το ίδιο κι αυτή.

Το πρόβλημά μου είναι ότι μόλις ξεκινήσαμε να κάνουμε σεξ σταμάτησε τα γλωσσόφιλα, τα οποία με ανάβουν τρελά, ενώ παλιότερα όταν ακόμη δεν είχαμε ολοκληρώσει έκανε.Το έχουμε συζητήσει 2-3 φορές και είπε ότι δεν της αρέσουν.
Ακόμα, όποτε της λέω να κάνουμε 69 (και αυτό με ανάβει πολύ) λέει ότι δεν νιώθει άνετα. Κάποια μέρα δέχτηκε να δοκιμάσουμε αλλά ήταν σφιγμένη και το σταμάτησε λέγοντας μου ότι δεν το ευχαριστιέται. Ξαναδοκιμάσαμε μία φορά ακόμη, πάλι το ίδιο.

Θέλει να την χαϊδεύω πολύ σε όλο το σώμα και γενικά να είμαι πολύ τρυφερός για πολλή ώρα πριν τα προκαταρκτικά κάτι που στην αρχή δεν με πείραζε αλλά τελευταία έχω αρχίσει να το βαριέμαι. Συγκεκριμένα, χθες βρεθήκαμε, έκανα όλα αυτά για να την ανάψω, ενώ αυτό που έλαβα ήταν να μου πάρει πίπα για 1 λεπτό πριν ξεκινήσουμε να το κάνουμε.Τελείωσα σχετικά πολύ νωρίς (15 λεπτά δεν θα ήταν) και ξενέρωσα πολύ γιατί δεν το ευχαριστήθηκα (συνήθως κρατάει 20 λεπτά με μισή ώρα), ήθελα κι άλλο αλλά αυτή δεν ήθελε.

Αυτό με φέρνει στο εξής: συχνά θέλω να γίνει και 2η φορά αλλά αυτή 9/10 φορές θα το αρνηθεί.Μια φορά μετά το σεξ μου είχε πει ότι είναι μούσκεμα, της είπα να το ξανακάνουμε και είπε ότι ενώ σωματικά είναι έτοιμη, δεν θέλει.

Έχει πει "ενώ κάποιες φορές φαίνεσαι εγωιστής, στο σεξ είσαι το αντίθετο". Επίσης, δεν μου έχει πάρει ποτέ πίπα χωρίς να είναι σίγουρη πως κι αυτή θα έχει κάποια ικανοποίηση και μου έχει πει "δε μπορώ να το κάνω εσύ θα τελειώσεις κι εγώ μετά θα έχω ανάψει αλλά δεν θα μπορούμε να κάνουμε κάτι(σε μέρες περιόδου)"

Last but not least, δεν θέλει ποτέ να τελειώσω στο στόμα της. Της έχω προτείνει να φτύσει μετά, πάλι αρνείται. Το είχε κάνει μόνο μια φορά για να δει πώς είναι αλλά "δεν της άρεσε". Νιώθω πως δεν ταιριάζω μαζί της σεξουαλικά αλλά την αγαπώ πάρα πολύ και δεν μπορώ να χωρίσω γι αυτό το λόγο. Τι να κάνω;

Είμαι 18 και αυτή 17.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135877 από atheist στις 16 Δεκεμβρίου 2015, 7:20μμ

atheist

banned
μέλος από: 5/12/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Συζητησε μαζι της γι αυτό,   πειραματησου, ψαξε να δεις τι της αρέσει. Σιγα σιγα θα τον βρειτε τον δρόμο. Και ειναι λογικο να νιωθει λιγο αβολα και σφιγμενη καθως απ οτι περιγραφεις δεν πρέπει να ειστε και οι πιο εμπειροι. Ρωτα την αν το ευχαριστιεται και τι θα την εκανε να της αρεσει πιο πολυ... Σορρυ αν δεν σε διαφωτισα, αλλα λογικα θα σε καλυψουν οι απαντήσεις των άλλων, πιο εμπειρων μελών.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #135881 από Dieftharmenos στις 16 Δεκεμβρίου 2015, 10:32μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλα δεν ταιριαζεται στο σεξ.Δεν πρεπει να την πιεζεις να κανει κατι που δεν θελει οπως και εσυ ειναι κριμα να μενεις ανικανοποιητος.Πως λυνεται αυτο?Αν ειναι οπως μας τα περιγραφεις απλα δεν λυνεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login