Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

δυσκολια αποκαλυψης βαλανου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135880 από mitsos29 στις 16 Δεκεμβρίου 2015, 9:27μμ

mitsos29

μέλος από: 16/12/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σε ολους ειμαι 17 χρονων και εχω το εξης προβλημα, για πολλα χρονια(~5-6) δεν αποκαλυπτα την βαλανο ισως γιατι φοβομουν ισως καποιοι να το θεωρειται γελοιο παντως αποφασισα τον τελευταιο καιρο να ξεκινησω τις προσπαθειες αποκαλυψης της και παλι.Στην αρχη ηταν δυσκολο αλλα με πολυ μεγαλη προσοχη,υπομονη και επιμονη τα καταφερα και το εχω κανει ηδη 3 φορες περιπου(δεν τις μετραω κιολας) παντως δεν δυσκολευομαι ιδιαιτερα απλα το προβλημα μου ειναι οτι οταν το πεος ειναι σε στυση πρεπει πρωτα να εχει αποκαλυφθει η βαλανος και μετα να ερθει το πεος σε στυση αλλιως αν ειναι σε στυση με πααρα πολυ μεγαλη δυσκολια εμφανιζεται διοτι θελει δυναμη και με ενοχλει παρα πολυ και φοβαμαι να το υπερπιεσω κατεβαινει το πετσακι ομως εν ωρα στυσης και εν ωρα στυσης παλι με τον καιρο εμφανιζεται ολο και πιο πολυ η βαλανος δεν ξερω ισως χρειαζεται περισοτερη προσπαθεια καθε μερα ισως και με τον καιρο φτιαξει

Αα και κατι τελευταιο οταν εμφανισα ολοκληρη τη βαλανο δυσκολευτηκα να την επαναφερω λιγο ισως με την προσπαθεια και τις φορες που θα το ξαναεπιχειρησω φτιαξει και αυτο...επισης οταν εμφανιζεται η βαλανος μυριζει μια δυσοσμη μυρωδια..διαβασα οτι εκλυει καποιο ειδος υγρου η ακροποσθια αλλα αυτο συσχετιζεται με την υγιεινη του πεους την οποι ξερω αλλα δεν μπορω να εφαρμοσω διοτι με ποναει πολυ μολις την αγγιξω το κεφαλακι του πεους δεν ξερω γιατι μπορει και αυτο να φτιαξει με την παροδο των ημερων...παρακαλω οποιος μπορει ας με βοηθησει στο τι μπορω να κΝω για να λυσω αυτα τα προβληματα...η βοηθεια σας μου ειναι πολυτιμη!
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #135936 από Gorge1234 στις 26 Δεκεμβρίου 2015, 3:44μμ

Gorge1234

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν αρχικά σε σχέση με τον πονο.
Μπορώ να πω πως στην ηλικία σου είναι λίγο περίεργο να μην βγαίνει έξω. Αν ήσουν πιο μικρός θα μου φαινόταν λογικό γιατί στην αρχή είναι λίγο άσχημη αίσθηση αλλά σε τέτοια ηλικία ίσως είναι σύμπτωμα φίμωσης. Εγώ προτείνω να πας σε γιατρό γιατί ίσως είναι ελαφριά φίμωση και χρειάζεται περιτομή...δν Θέλω να σε αγχώδη γιατί μπορει να μην είναι κάτι σοβαρό απλα σου λέω το χειρότερο σεναριο
Εχω μια απορία βασικά γιατί είπες πως την έχεις κατεβάσει λίγες φορές. Άρα δν τραβάς μαλάκια? Και αν τραβάς τότε πως το κάνεις με το την γαλανό πάνω?

Σχετικά με την δυσοσμία ίσως φταίει ότι δν κατεβαίνει η Γαλανός...Όταν είσαι στον μπάνιο είναι καλό να βγάζεις έξω το κεφάλι και να του ρίχνεις νερό...στην αρχή θα σε ενοχλεί λίγο όπως και να το αγγίζεις αλλά μετά δν θα είναι τίποτα αντιθέτως με τον καιρό θα σε ερεθιζει (και εμένα στην αρχή με πονούσε όταν το άγγιζε έστω και λίγο αλλά τώρα δν με ενοχλεί καθολου)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135940 από SotosHelpNow στις 26 Δεκεμβρίου 2015, 4:23μμ

SotosHelpNow

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν πολύ απλό και εγώ είχα αυτό το πρόβλημα και το ξεπέρασα θα πηγαίνεις στο μπάνιο και θα προσπαθεις να κατεβαζεις το πετσακι οσο μπορείς μετά θα του ρίχνεις ζεστό νερό και θα το ξανάκανεις αυτό κάθε φορά στο μπάνιο ε μετά δν θα έχεις πρόβλημα αν δν δουλεψει τότε χρειάζεσαι εγχειρηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login