Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ειμαι γκει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135970 από Karkos123 στις 29 Δεκεμβρίου 2015, 9:10μμ

Karkos123

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ειμαι 18 με λενε γιαννη, εχω ενα φιλο τον ανασταση. Κανουμε παρεα αρκετα χρονια και ειμαστε συχνα μαζι. Πολλες φορες που ειτε παω σπιτι του ειτε ερχεται αυτος στο δικο μου τον βλεπω ή με βλεπει μονο με το μποξερακι. Μερικες φορες τελευταια οταν εναι αυτος με το μποξερακι δε μπιρω να παρω τα ματια μου απο την πουτσα του ( πεταει υπερβολικα) και μερικες φορες οταν τονσκεφτομαι μετα καυλωνω. Το θεμα ειναι οτι μου αρεσουν οι κοπελες και ειχα και σχεσεις. Δεν ξερω ειμαι γκει; Τι να κανω :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135984 από Gray στις 30 Δεκεμβρίου 2015, 2:01πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
και αν εισαι τι ? δεν ειναι κακο . Απλα μπορει να σαρεσουν και τα αγορια . Μπορει απλα να εχεις καυλες κ να θες να δεις πως θα ειναι με το ιδιο φυλο , μπορει μπορει μπορει ....

οτι και να ειναι , απλα κανε οτι νοιωθεις χωρις να νομιζεις πως κανεις κατι κακο .
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136162 από tonis30 στις 19 Ιανουαρίου 2016, 9:27μμ

tonis30

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε Γιάννη,

Θα ήθελα να σου πω την άποψή μου. Το πιο πιθανόν είναι να έχεις σεξουαλική προτίμηση στο ίδιο φύλο. Αυτό δεν είναι κακό. Δεν σημαίνει πως αν σου αρέσουν τα αγόρια δεν είσαι αυτός που είσαι. Είναι δική σου προτίμηση. Υπάρχουν άνθρωποι που κρίνουν τέτοιου είδους προτιμήσεις και εκφράζονται ελεύθερα ή ακόμα και φανατικά κατά των γκέι. Εσύ μην ακούς κανένα - αυτός είσαι όπως και να χει.

Α.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login