Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

SOS-ΠΕΟΣ-SOS

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135998 από SotosHelpNow στις 01 Ιανουαρίου 2016, 2:11πμ

SotosHelpNow

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν ειμαι 14 χρονων και πριν από κάτι μήνες δεν μπορούσα να κατεβάσω το πετσακι του οργάνου μου μέχρι κάτω ε άρχισα στο μπάνιο να ρίχνω ζεστό νερό για να μαλακώσει το δέρμα και το κατέβασα μέχρι εκεί που μπορούσα ε μετά από δυο βδομάδες μπορούσα να το κατεβάσω μέχρι κάτω χωρίς πόνο.Πριν από περίπου δυο βδομάδες πήγα να κάνω εγχείρηση για σκωληκοειδίτιδα.Ε εκεί που ημουνα5 μέρες δεν τράβηξα καθόλου και από την βρωμα μάλλον επειδή εκεί δεν έκανα μπάνιο και εφόσον δεν έπλενα το σημείο μέσα στο πεος μου βασικά όχι μέσα πάνω στο μωβ έχει κάτι άσπρα πράγματα δν ξέρω πως να το εξηγήσω παρα πολλά (αρκετά) είχα παρατηρήσει ότι υπήρχαν μερικά τέτοια όταν άρχισα να κατεβαζω το πετσακι (προφανώς επειδή δεν το κατέβαζα είχαν δημιουργηθεί αυτά δεν πιστεύω να είναι κάτι κακό νομίζω φευγει με το πλύσιμο αλλά και που έριξα νερό πάνω δεν φευγουν (αμα τα κουνήσω με το δάχτυλο φευγουν ) +οτι πρέπει να επαναλάβω την διαδικασία για να καταφέρω ξανά να κατεβαζω το πετσακι αλλα δεν νομίζω να έχω φιμωση (Φοβάμαι να κάνω την εγχείρηση άμα έχω ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ)Αυτά έχω να πω αν ξέρετε κάτι παρακαλώ βοηθήστε σορρυ για το κατεβατο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137221 από thanex στις 20 Ιουνίου 2016, 6:10μμ

thanex

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
το ειχε και ενας φιλος μου ειχε παει στον γιατρο και του ειπε να ριχνει ζεστο χαμομιλι αλλα λογικα θα του εδωσε και καμια κρεμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login