Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Σάββατο, 11 Μαΐου

προβληματακι βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136032 από arxontaw στις 05 Ιανουαρίου 2016, 12:24μμ

arxontaw

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας,εχω ενα προβλημα και ελπιζω με καποιο τροπο να με βοηθησετε.
οταν παω να κανω σεξ και ειμαι εγω απο πανω απτην κοπελα το πεος μ νομιζω δεν φτανει ουτε καν να ακουμπησει την τρυπα(ετσι νομιζω τουλαχιστον). Ειμαι 1,90 με 15 εκατοστα πεος και νομιζω οτι φταει οτι εχω μεγαλα ποδια και αρα ειναι πολυ ψιλα το πεος μ ωστε να φτασει εκει κατω (αν με καταλαβαινετε) και μονο στν σκεψη οτι δε θα φτασει μου πεφτει δεν ξερω τι να κανω βοηθειαααα..
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #136036 από Dieftharmenos στις 05 Ιανουαρίου 2016, 10:28μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν φταις εσυ...η σταση που εχει η κοπελα σου φταιει.Πες της να φερει τον κωλο της πιο πανω σε σημειο που η κωλοτρυπιδα της να κοιταζει κατευθειαν ευθεια στον τοιχο(η οτι εχετε απεναντι) και τα ποδια της να ειναι προς τα πανω ετσι ωστε να μπορουν να αγκαλιαζουν την πλατη σου.Οταν παρει αυτη την σταση τοτε θα ανεβεις απο πανω της και θα ακουμπησεις το πεος σου.

Τα λεω καπως αγαρμπα αλλα δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.Την ειχα παθει και εγω ετσι και σκεφτομουν οτι με αλλη κοπελα τα καταφερνα ανετα και δεν ειχα θεμα.Πρεπει να βρει την καταλληλη σταση στο κορμι της.Αν τον κωλο της τον εχει πολυ κατω και 30 εκατοστα να την εχεις δεν θα μπαινει.

Μην αγνωνεσαι...απλα προσπαθηστε με ηρεμο τροπο.Το ιεραοποστολικο ειναι μια σταση με βαθια διεισδηση και ειναι οτι πρεπει ακομα και για αυτους που την εχουν 5 εκατοστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136061 από khaleesi στις 10 Ιανουαρίου 2016, 2:21πμ

khaleesi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καταρχάς μην αγχώνεσαι... Η μισή δουλειά για το καλό σεξ είναι η καλή ψυχολογία χωρίς άγχος και φόβο... Έπειτα, πρέπει να καταλάβεις ότι δεν κάνουν όλες οι στάσεις για όλα τα ζευγάρια πάντα... Κάποια βολεύονται έτσι κάποια αλλιώς και αυτό είναι καλό, δεν πειράζει... Αυτό που πρέπει να κάνετε είναι να πειραματιστείτε. Πες στην κοπέλα να βάλει ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση-κώλο της έτσι ώστε να ανέβει παραπάνω το σώμα της μέχρι να σας βολέψει. Έπειτα, δοκιμάστε τις διάφορες παραλαγές της στάσης, πχ. πιάσε τα πόδια της ή βάλε τα στους ώμους σου έτσι ώστε να βολεύεσαι. Γενικά μη φοβάστε να πειραματιστείτε αυτό είναι το πιο ωραίο κομμάτι. Και αν δε σας βολεύει τόσο πολύ, δεν πειράζει, δοκιμάστε άλλες στάσεις και βρείτε τι σας ταιριάζει... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login