Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση. Νια-νια νια νια-νια!
Δευτέρα, 6 Μαΐου

εγκυος η οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136894 από anonymi123 στις 04 Μαΐου 2016, 1:07πμ

anonymi123

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 και πριν απο περιπου μια εβδομαδα πηγαμε να προχωρησουμε με το αγορι μου αλλα δεν τον αφησα να το βαλει πολυ μεσα (πολυ λιγο εως σχεδον καθολου) (εδω να επισημανω οτι δεν ειχε προφυλαξη) το θεμα ειναι οτι ουτε αιμα εβγαλα ουτε αυτος τελειωσε μεσα (οσο μεσα ηταν τελος παντων). Το θεμα ειναι οτι περιμενα περιοδο πριν απο 2 μερες και δεν μου ηρθε και σημερα ηρθε λιγο ροζ (2 με 3 σταγονες )αλλα μετα τιποτα αν και εχω πονους περιοδου και τα σχετικα αιμα δεν βλεπω ειναι κακο σημαδι αυτο? Μηπως ειμαι εγκυος? Ξερω οτι ειναι αδυνατο αφου ουτε πολυ μεσα μπηκε ουτε τελειωσε αλλα φοβαμαι.Σας παρακαλω απαντηστε γιατι φοβαμαι πολυ.Επισης εκτος απο αυτα εχω πονο στη μεση που απο οτι μου ειπε η φιλη μου θα ειναι απο το οτι περιμενω περιοδο και οτι ολα οσα νιωθω ειναι ψυχολογικα επειδη φοβαμαι πολυ =/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136905 από JackPit στις 05 Μαΐου 2016, 6:55μμ

JackPit

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καταρχην χαλαρωσε τα πραγματα ειναι οντως λιγο περιπλοκα. Υπαρχει περιπτωση οσο ηταν μεσα σου εστω και αυτο τ λιγο να εβγαλε προσπερματικα υγρα αυτα περιεχουν σπερμα οποτε υπαρχει μια περιπτωση να εχει γινει κατι, πολυ μικρη φυσικα. Αυτο που σου προτεινω εγω ειναι να περιμενεις λιγο να δεις πως θα παει γιατι στην ηλικια σου δν εχει σταθεροποιηθει ακομα η περιοδος. Οποτε περιμενε λιγες μερες να δεις γιατι μπορει να σου ερθει αλλιως μλησε στην μητερα σου να πας σε καποιο γυναικολογο και να θυμασαι να χρησημοποιεις παντα προφυλακτικο αμα δν εχεις οσο και να βαριεσαι να πας στο περιπτερο να παρεις πανε παρε καλυτερα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login