Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έδιωξε βασιλείς και βουλευτάδες, τους ψευταράδες και τους μασκαράδες (Ρεμπέτικο)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γουστάρω μια φίλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137089 από pantelis11 στις 03 Ιουνίου 2016, 12:51μμ

pantelis11

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γειά σας μέλη του ftou!!!Πρώτη φορά γράφω εδω και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας.Είμαι 14 και τον σεπτέμβρη θα πάω 3η γυμνασίου.Απο την πρώτη δημοτικού είχα στην τάξη μια φίλη μου.τότε δεν έδινα σημασία αλλα τώρα που είμαστε στο γυμνασιο καταλαβα πως μου αρεσει πάρα πολυ. αρχικα το καλοκαιρι απο την 6η δημοτικου μέχρι την 1η γυμνασιου μιλάγαμε παρα πολύ στο chat το ιδιο και το καλοκαιρι της 1ης γυμνασιου για την 2α γυμνασιου.Είναι η πιο όμορφη της ταξης και ηταν στην "famous" παρέα της τάξης μέχρι που την έδιωξαν επιδεί φασώθηκε με τον γκομενο της κολλητης της και τα είχανε στα κρυφα για κατι μερες ενω τα ειχε ταυτοχρονα με ακομα εναν απο την παρεα.τωρα εμεινε με το πουλι στο χερι αλλα εγω ακομα την γουσταρω...το θέμα ειναι πως δεν είμαι και τόσο ομορφος γιατι ειμαι λιγο χοντρουλης (οχι παχυσαρκος,αλλα εχω λιγα κιλα παραπανω και ξεκινησα γυμναστιριο ειμαι στην 5η μερα σημερα)και δεν νομιζω να της αρεσω ετσι.Απο οτι καταλαβα της αρεσει να μιλαμε μαζι στο chat (εκτος αν το κανει απο αγκαρια και το κριβει καλα) αν και ποτε δεν μου εχει στηλει απο μονη της.λοιπων ακουω γνώμες και ευχαριστω για οτν χρονο σας...!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137095 από pantelis11 στις 03 Ιουνίου 2016, 5:54μμ

pantelis11

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
κανείς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login