Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πρώτη Φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137293 από Ανώνυμη στις 29 Ιουνίου 2016, 1:59πμ

Ανώνυμη

Εικονίδιο
μέλος από: 29/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας, γράφω για πρώτη μου φορά και θα ήθελα κάποιον να με βοηθήσει γιατί έχω αρκετές απορίες σχετικά με το σεξ. Πιθανών επειδή δεν το έχω ξανακάνει ποτέ με κανέναν και θα ήθελα να μάθω πως είναι την πρώτη φορά. Με λίγα λόγια θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες για την ευαίσθητη περιοχή (δηλαδή πως να ξυριστώ), για τον πόνο, το αίμα, τις προφυλάξεις και τα σχετικά. Αν υπάρχει κάποιος ή κάποια που μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμήσω πολύ. Σας ευχαριστώ! :) xx
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137318 από GiannakosBAcK στις 01 Ιουλίου 2016, 10:01μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με κερί,κρέμα και ξυραφάκι(τώρα δεν ξέρω για εσάς αλλά εμείς όταν έχουμε λίγο παραπάνω τρίχα χρησιμοποιούμε ψαλίδι μετά ξυρίζουμε προς την ίδια φορά και μετά αν θέλεις καλύτερη εμφάνιση μπορείς να ξυριστείς κόντρα η να χρησιμοποιήσεις κανένα γυναικείο κολπάκι κρέμα ίσως δεν ξέρω και πολλά) αν προτιμήσεις το ξύρισμα νομίζω η ώρα του μπάνιου είναι η καλύτερη και μπορείς να χρησιμοποιήσεις σαπουνάδα από τι έχω ακούσει αντί για αφρό....
Προφυλάξεις δεν υπάρχει καλύτερη λύση από το προφυλακτικό θα μπορούσατε να προσέχετε στις γόνιμες μέρες μόνο αλλά καλό είναι για παν ενδεχόμενο και αν νομίζεις ότι έχει γίνει στραβή υπάρχουν χάπια τις επόμενης μέρας(24-72 ώρες το αργότερο νομίζω) μπορείς να το πάρεις δεν ξέρω με σιγουριά αλλά δεν τα συνιστώ ούτε οι περισσότεροι πιστεύω μετά υπάρχουν τα αντισυλληπτικά αλλά δεν ενδιαφέρθηκα πότε να μάθω τι ακριβώς είναι.
Το αίμα μπορεί να βγει και να μη βγει με την πρώτη πρέπει να σπάσει ο παρθενικός υμένας και όταν σπάσει δεν σημαίνει υποχρεωτικά ότι θα κρατήσει μόνο για εκείνη τη στιγμή μπορεί για ένα διάστημα 7-10 μερών ίσως και παραπάνω να συνεχίσεις να βγάζεις λίγο αίμα.
Για τον πόνο δεν έχω ιδέα αλλά καλό θα ήταν και οι 2 να κάνετε προκαταρκτικά αρκετή ωρίτσα ιδίως αυτός σε εσένα και είστε αναμένοι όσο το δυνατόν περισσότερο και θα βοηθήσει άπειρα αν δηλαδή στάζεις και ανοίξεις τελείωσε αν και πάλι νιώθεις λίγο πόνο πιστεύω αν υπάρχει συναίσθημα θα πονάς μόνο τα πρώτα λεπτά και μετά θα σε κατακλύσει ηδονή.Πολύ βάση στα προκαταρκτικά(15-30 λεπτά).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137327 από Ανώνυμη στις 02 Ιουλίου 2016, 12:53πμ

Ανώνυμη

Εικονίδιο
μέλος από: 29/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ νομίζω μου κάλυψες όλες μου τις απορίες. Επίσης σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την προσοχή σου, ήσουν αρκετά ξεκάθαρος με βοηθητικές λεπτομέρειες. Θα τα έχω όλα υπόψη μου, να 'σαι καλά..Είμαι πολύ ευχαριστημένη! :)xx
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137332 από grigoristhess στις 02 Ιουλίου 2016, 8:47πμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
το χαπι της επομενης μερας δυστυχως δεν ειναι ο,τι καλυτερο..ειναι 3-4 μονο στην αγορα και 1-2 απο αυτα μπορεις να το παρεις μονο 1 φορα στην ζωη σου..τα αντισυλληπτικα δεν ειναι κ η καλυτερη λυση απο μικρη ηλικια..για την αποτριχωση περα απο την προσωπικη φροντιδα υπαρχουν κ αισθητικοι με λειζερ...τελος ο υμενας σπαει πιο ευκολα εαν ειναι χαμηλα στον κολπο...υπαρχουν κοπελες π χανουν την παρθενια τους απο ποδηλασια η ιππασια υπαρχουν κ αλλες που την χανουν στην γεννα οσο κ αν ακουγεται τρελο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137344 από Dieftharmenos στις 02 Ιουλίου 2016, 4:18μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(grigoristhess@02 Ιουλίου 2016)
το χαπι της επομενης μερας δυστυχως δεν ειναι ο,τι καλυτερο..ειναι 3-4 μονο στην αγορα και 1-2 απο αυτα μπορεις να το παρεις μονο 1 φορα στην ζωη σου


Αυτο ειναι μεγαλο ψεμα. Ποιος σας λεει τετοιες χαζομαρες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login