Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η καθαριότητα είναι μια πλάνη, σκατά στα μούτρα του Παπουτσάνη.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Γυναικιος αυνανισμος-αποριες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137456 από Nikm στις 19 Ιουλίου 2016, 2:59μμ

Nikm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Θα ηθελα να εκφρασω μια απορια που ειχα παντα...Εχει να κανει σχετικα με τον αυνανισμο στο κοριτσια.Προσωπικα εγω ειμαι στην εφηβεια και θελω να ρωτησω γιατι τα κοριτσια στην εφηβεια ενω αυνανιζονται γτ ντρεπονται γιαυτο?αν ρωτησεις ενα αγορι αν τραβαει μαλακεια θα σ πει ναι μια χαρα ανετος...αν ρωτησεις ενα κοριτσι αν αυνανιζεται θα σπει στανταρ ΟΧΙ ενω αυνανιζεται.Γιατι το κανετε αυτο?δεν υπαρχει λογος να ντρεπεστε,δν ειναι κατι κακο ειναι φυσιολογικο...
Επισης ποσες απο εσας αυνανιζεστε ενω ειστε γυρω στα 13 - 18 χρονων?κ αν σας ρωτουσαν αν οντως το κανετε τι θα απαντουσατε και για ποιον λογο?
   Ευχαριστω για το χρονο σας!οι ερωτησεις απευθυνονται περισσοτερο σε κοριτσια.Περιμενω απαντησεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137486 από InvalidPerson στις 21 Ιουλίου 2016, 6:27μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γιατί, αδερφέ μου, ζούμε στο Ελλαδιστάν, με αντιλήψεις μεσαίωνα/μέσης Ανατολής... Εμείς μπορούμε να την παίζουμε όπως και όποτε θέλουμε, αλλά αν το κάνει αυτό μια γυναίκα, είναι τσούλα, πόρνη, εύκολη(;) κτλ. Φταίει το ότι το μυαλό του μέσου Έλληνα είναι κολλημένο σε "κασέτες¨κωλόγριας απ' το χωριό, που, αν και τα έκανε τα ίδια κι εκείνη, αν μια γυναίκα πάει με άντρες από τα 16, αν φοράει κοντή φούτα και τέτοια, θα την κράζει σαν να μην υπάρχει αύριο...
So, απλά οι κοπέλες είτε φοβούνται να το κάνουν καν, είτε φοβούνται να το πουν αν το κάνουν
There's no hope at all, my friend...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137572 από alias1972 στις 01 Αυγούστου 2016, 10:09μμ

alias1972

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
δεν φοβουνται να το πουναλλες ισως δεν αυνανιζονται συχνα κι αλλες δεν το θεωρουν οτι πρεπει να το πουν. δεν ειναι οτι εχουν κομπλεξ αλλα δεν υπαρχει λογος να το ξερει καποιος. και ποιος ειπε οτι οι αντρες που τραβαν μαλακια και το λενε εχουν υπολψη σ αυτες τις κοπελες? το σεξ και καθε πραξη σεξουαλικοτητας ειναι για να γινεται αλλα οχι για ολον τον κοσμο. κανεις δεν παει στο δημαρχειο και να φωναξει απο τα ηχεια τραβηξα μαλακια δοξαστε με. ειναι γελοιο να μιλας οχι γιατι ειναι μη αποδεκτο αλλα δεν δοξαζει το ερωτα αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137788 από Katerina11 στις 31 Αυγούστου 2016, 9:02μμ

Katerina11

μέλος από: 31/8/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ο αυνανισμός γενικά είναι κάτι πολύ προσωπικό και μερικά κορίτσι οπός και εγώ δεν θέλουμε να το μοιραστουμε γιατί μπορεί να θεωρειθουμε ανήθικες ιδικά στην ηλικία των 15-16
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137826 από Akis2000 στις 05 Σεπτεμβρίου 2016, 10:47μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Συμφωνώ απόλυτα με τους δύο τελευταίους. Ο αυνανισμός γίνεται για προσωπική ευχαρίστηση τόσο στα αγόρια όσο και στα κορίτσια. Εντάξει τα τελευταία χρόνια και με την βοήθεια του διαδικτύου και της κάμερας και για την ταυτόχρονη απόλαυση μεταξύ δύο ατόμων. Αλλά μέχρι εκεί. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να βγάζει ανακοινωθέν στο σχολείο όποιος ή οποία αυνανίζεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137839 από bluestar στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 2:58μμ

bluestar

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login