Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Τρίτη, 23 Απριλίου

τσοντα με φιλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137472 από Lil80ii00 στις 21 Ιουλίου 2016, 4:33πμ

Lil80ii00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/7/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπερα.
Θα ηθελαμια φορα να δω τσοντα με φιλο μου ωστε να συγκρινω τα 'εργαλεια' μας κυριως αλλα και σαν εμπειρια.
Εχω ηδη πει σε 2 φιλους μου να βλεπαμε λιγο τσοντουλα μαζι αλλα μου απαντησαν και οι 2 οτι να δω μονος μου.. δηλαδη ουτε καν να το σκεφτουν.. τι θα μπορουσα να κανω?:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137476 από Levathian στις 21 Ιουλίου 2016, 9:45πμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Τι να δεις τσοντα με αλλον μωρε? πατε καλα? τι εργαλεια να συγκρινεις? σχεδον κανενας δεν του αρεσει να αυνανιζεται με αλλον μαζι.. ελεος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137480 από aglina στις 21 Ιουλίου 2016, 12:53μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Levathian@21 Ιουλίου 2016)
Τι να δεις τσοντα με αλλον μωρε? πατε καλα? τι εργαλεια να συγκρινεις? σχεδον κανενας δεν του αρεσει να αυνανιζεται με αλλον μαζι.. ελεος.

Αν παρακολουθήσεις λίγο καιρό αυτό το φόρουμ θα διαπιστώσεις οτι πολλά αγόρια το έχουν κανεις ή θέλουν να το κάνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137485 από InvalidPerson στις 21 Ιουλίου 2016, 6:17μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δε θα πας, ρε φίλε, να πεις : "Επ! Έρχεσαι να δουμε τσόντα μαζι;"
Βρες έναν φίλο σου, πηγαίνετε σπίτι σου να παίξετε κανένα playstation/xbox, και βάλε κάποια στιγμή "ετσι για πλάκα" καμιά τσόντα.... Μετά λες "πω, μαλάκα, δεν αντέχω, θέλω να τραβήξω" και πες του μετά να τη βγάλει κι αυτός αν θέλει και να μη ντρέπεται και τέτοια ...
Επίσης, σιγά, τι να συγκρίνεις, πάνω-κάτω, όλοι την ίδια έχουμε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login