Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψάχνεις αν κάποιος είναι καλός; Δες πώς φέρεται στους γύρω του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

απώλεια στύσης!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137599 από FearTheSea11 στις 03 Αυγούστου 2016, 10:44μμ

FearTheSea11

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Σας παρακαλώ, όχι υποτιμητικά σχόλια :roll:
είναι κανά δυο μήνες που γνώρισα ένα παιδί και τα πάμε καλά γενικά, μόνο που υπάρχει ένα θέμα στο σεξ. την πρώτη φορά που το κάναμε, ήμουν εγώ από πάνω, είχα καλό οργασμό, μετά από λίγο τελείωσε κι αυτός κι όλα καλά. τις επόμενες δυο-τρεις φορές που ανέβηκα εγώ από πάνω (σε διαφορετικές μέρες και μόνο όταν ήμουν εγώ από πάνω!) όταν έμπαινε, χανόταν η στύση. αυτός μου είπε ότι αργήσαμε να βάλουμε το προφυλακτικό. εγώ όμως νομίζω ότι δεν είναι αυτό το πρόβλημα...γενικά (και σε προηγούμενες σχέσεις μου) όταν ήμουν από πάνω προσπαθούσα περισσότερο να τρίβομαι παρά να μπαινοβγαίνω (ελπίζω να καταλαβαίνετε τι θέλω να πω) γιατί έτσι έχω σίγουρο τον οργασμό και δεν υπήρχε παρόμοιο πρόβλημα. έχω λοιπόν την εντύπωση ότι ο σύντροφός μου χάνει τη στύση του εξαιτίας αυτής της τακτικής μου.
σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο? πώς το αντιμετωπίσατε? να δοκιμάσω στην αρχή να μπαινοβγαίνω έτσι ώστε να εξασφαλίσω την καλή στύση και μετά να ασχοληθώ με την τριβή ή ακόμη κι έτσι θα χαθεί η στύση του? γενικά καμιά συμβουλή...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137615 από Kosths στις 07 Αυγούστου 2016, 8:35πμ

Kosths

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
se ti ilikia vriskete to agori sou?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login