Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μέγεθος στο παντελόνι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137637 από Tasosnikol στις 11 Αυγούστου 2016, 10:18πμ

Tasosnikol

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά!!Συζητουσαμε με τους φιλους μου το γνωστο θεμα για το μεγεθος πεους που εχει ο καθενας στο παντελονι του. Σχεδον ολοι ειπαν οτι τον εχουν 19-20 εκ. και τρομαξα και ανησυχησα πραγματικα. Εγω ειμαι μονο 16 χρονων και ειναι 17 μετρημενα. Μηπως μου λενε ψεματα;Γιατι 19-20 εκ μου φαινονται υπερβολικα...Απαντηστε pleazee
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137639 από Levathian στις 11 Αυγούστου 2016, 10:38πμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μαλακιες σου λενε...και ποιος σου ειπε οτι το 17 ειναι ασχημο και οτι οι γυναικες δεν θα σου κατσουν αν το εχεις κατω απο 19? Eξαλλου εχεις 2,3 χρονακια ακομη για αναπτυξη .
Αν μετρανε το πεος tους βαζωντας χαρακα απο τον κωλο ισως ναι να βγαινει 19.. χαχαχα
το θεμα ειναι να τον μετρησεις σωστα, δηλαδη χαρακα απο πανω στο public bone και οχι απο τα πλαγια που κανουν οι περισσοτεροι για να κλέψουν :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137644 από xedontiaris στις 11 Αυγούστου 2016, 12:51μμ

xedontiaris

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αν διαβάσεις επιστημονικές σταστιστικές που υπάρχουν στο ίντερνετ που έχουν γίνει γιά ουρολογικά περιοδικά σε πολούς άντρες ,λένε ότι μόνο το 5% την έχει πάνω απο 16 ,δηλαδή ένας στους 20 ,και απο αυτό το 5% ,μόνο 2% την έχει 18 ,τώρα άν οι φίλοι σου που δεν πίστευω να ειναι πάνω απο πέντε άτομα υπερβαίνουν αυτό το 2 τις εκατό τι να πω...για εμένα περισότερο ενδιαφέρων έχει το πως κύλησε η συζήτηση ,αυτός που είπε πρώτος πόσο την έχει μπορεί να νόμιζε ότι θα εκτεθεί και να είπε ψέματα και μετά να κάναν όλοι το ίδιο, μπορεί ...δεν λέω οτί δεν είναι πιθανό να την έχουν όλοι τόσο ,αλλά στατιστικά δεν στέκει.
σε όλες αυτές τις συζητήσεις σε όλους μας έρχεται η δίαθεση να υπερβάλουμε μην τα παίρνεις αυτά σοβαρά, εσύ δεν σκέυτικες να υπερβάλεις ; και αν σε ανυσυχεί το συγκεκριμένο μέγεθος σκέψου ότι είναι πολυ πιθανο απο 16 χρονών μέχρι 21 που μπορεί να συνεχίσει η ανάπτυξη και αυτα τα 2-3 εκατοστα να γίνουν και σε εσένα πραγματικότητα.

ορίστε και η έρευνα
http://www.onmed.gr/sexoualikothta/story/326814/nea-erevna-afto-einai-to-meso-megethos-tou-peous
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login