Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Κυριακή, 28 Απριλίου

γυναικειος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137753 από Lena.mppp στις 28 Αυγούστου 2016, 3:21πμ

Lena.mppp

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειναι η πρωτη μου φορα που εχω ολοκληρωσει με το αγορι μου εχουμε σχεση ενα χρονο το εχουμε κανει παρα πολλες φορες και τους τελευταιους μηνες εχω ερθει σε οργασμο το θεμα ειναι οτι καθε φορα που τελειωνω εκεινος μου λεει γιατι δεν το ειπα εγκαιρος για να τραβηχτει και φαινεται ενοχλημενος..αν τραβηχτει αυτος εκεινη την στιγμη εγω μπορω να τελειωσω? και για πιο λογο μου το λεει αυτο?ειναι φυσιολογικο?σκεφτομαι να τον ρωτησω αλλα ντρεπομαι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137754 από Bluejack στις 28 Αυγούστου 2016, 12:54μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μήπως νομίζει ότι θα μείνεις έγκυος αν τελειώσεις εσύ ;
Κάτι τέτοιο μοιάζει. Εξήγησε του ότι πρέπει εκείνος να τελειώσει μέσα σου για κάτι τέτοιο.
Και ψιτ, προφυλακτικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137756 από ScandalousAngel στις 28 Αυγούστου 2016, 4:01μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω οτι θελει να τελειωνετε ταυτοχρονα για να ειναι πιο δυνατη η εμπειρια. Συζητησε το μαζι του και μην τον ντερεπεσαι ο φιλος σου ειναι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137757 από Akis2000 στις 28 Αυγούστου 2016, 4:08μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς Λένα μου να πω ότι συμφωνώ με τον Bluejack όσον αφορά το προφυλακτικό. Τόσο από πλευράς υγείας, όσο και από πλευράς τυχόν ανεπιθύμητης εγκυμοσύνης. Δεν λέω, ευλογία τα παιδιά τις εποχές που διανύουμε με τόσα ζευγάρια να μην μπορούν λόγο διατροφών και στρες να συλλάβουν όταν το ζητάνε. Ωστόσο όμως, αν είναι να έρθει σε σένα να έρθει την κατάλληλη χρονικά στιγμή και με τον κατάλληλο άνθρωπο, είτε είναι αυτός, είτε είναι κάποιος άλλος στο μέλλον. Στο θέμα σου τώρα, θα καταλάβαινα να σου ζητούσε να του πεις την στιγμή που τελειώνεις έτσι ώστε να φροντίσει να τελειώσει και αυτός αν είναι δυνατόν μαζί σου. Νομίζω ότι αυτό είναι η απόλυτη χημεία του έρωτα ανάμεσα σε ένα ζευγάρι. Αλλά να σου ζητάει να του πεις πότε τελειώνεις ώστε να τραβηχτεί λίγο πριν; Συγνώμη αλλά το βλέπω λίγο κουλό να σου ζητάει κάτι τέτοιο. Από όσο ξέρω πάντως εσείς οι γυναίκες αν και μπορείτε να βιώσετε αρκετούς και μικρούς οργασμούς σε μία πράξη σε σχέση με τον άντρα που βιώνει έναν και καλό, το να φτάσετε σε έναν μεγάλο ο οποίος είναι και πιο δυνατός από αυτό του άντρα όταν συμβαίνει, είναι αρκετά δύσκολο και θα πρέπει να είναι πολύ ευτυχισμένη αυτή που το βιώνει καθώς σίγουρα μιας και είναι πιο εγκεφαλική δράση σε σχέση με τους οργασμούς των ανδρών, θα πρέπει να σημαίνει ότι γουστάρεις τρελά τον παρτενέρ σου και το σεξ μαζί του. δεν χρειάζεται για μένα να τον ρωτήσεις εάν ντρέπεσαι, απλά πες του το όταν φτάνεις σε οργασμό αλλά εξήγησέ του ότι δεν μπορεί να τραβιέται κόβοντάς σου την μεγάλη στιγμή. Αν φοβάται μη σε αφήσει έγκυο, όπως είπαμε και στην αρχή, προφυλακτικό. όσο και αν ξέρουμε ότι χωρίς αυτό η σαρκική επαφή έχει πολύ μεγαλύτερη απόλαυση. Έχει όμως και μεγαλύτερη ανασφάλεια. Ελπίζω να σε κάλυψα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login