Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τσούξιμο στο βάλανο και ή μη αποκάλυψη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137776 από AntonisBanana στις 30 Αυγούστου 2016, 8:48μμ

AntonisBanana

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι καινούργιος στο φόρουμ οπότε καλώς σας βρήκα.Ειμαι 15 ετών και έχω δυο προβλήματα(αν ειναι προβλήματα).Πρώτον όταν ακουμπαω τον βάλανο του πέους μου , τσουζει και πονάει .Δευτερον κατά τη στύση δεν εμφανίζεται όλο το κεφαλακι.Μπορειτε να μου πείτε τι είναι αυτά τα προβλήματα και πως αντιμετωπίζονται ή πολύ απλά είναι φυσιολογικά για την ηλικία μου.Ευχαριστω παρά πολύ για τον χρόνο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137779 από AntonisBanana στις 30 Αυγούστου 2016, 11:20μμ

AntonisBanana

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κανείς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137780 από AntonisBanana στις 31 Αυγούστου 2016, 12:03πμ

AntonisBanana

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια μπορω να εχω καποιες απαντησεις γτ εχω ανχωθει?!😯😯😕😔
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137801 από Q&A στις 02 Σεπτεμβρίου 2016, 11:03μμ

Q&A

μέλος από: 2/9/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Αντωνη,ειμαι 17 και εγω καπως ετσι ενιωθα οταν ημουν στην ηλικια σου.Να ξερεις οτι το κεφαλακι και ιδιαιτερα η βαλανος ειναι το πιο ευαισθητο σημειο του πεους.Ειναι απολυτα φυσιολογικο λοιπον να πονας οταν ακουμπας τη βαλανο ενω εχεις κατεβασμενο το πετσακι.Δευτερον,για να φαινεται το κεφαλακι πρεπει να κατεβασει το πετσακι σιγα σιγα μερα με τη μερα μεχρι εκει που φτανει...σιγα σιγα θα γινεται πιο ελαστικο με τον καιρο.Mπορεις να το εξασκησεις με τον αυνανισμο.Αρα δεν πρεπει να αγχωνεσαι για τιποτα.ειναι απολυτα φυσιολογικα τα συμπτωματα σου!!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137806 από AntonisBanana στις 03 Σεπτεμβρίου 2016, 12:11μμ

AntonisBanana

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πάρα πολύ😊😊
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login