Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η ασχήμια είναι ανώτερη από την ομορφιά γιατί κρατά περισσότερο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πονος στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137817 από Chris Mars στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 4:44μμ

Chris Mars

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Ειμαι 19 χρονών. Έχει δυο μέρες που στο κορμό του πεους απο την δεξιά μεριά λίγο κάτω από τη βάλανο και πάνω από την μέση με πονάει αυτό το σημείο όταν το πιέζω με το δάχτυλο..η όταν ειμαι με την κοπέλα μου και μ τον παίζει,όταν το σφυγει σε εκείνο το σημείο με πονάει..δεν είναι δερματικος ο πόνος..τι μπορεί να είναι..μήπως είναι κάτι σοβαρό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137824 από Chris Mars στις 05 Σεπτεμβρίου 2016, 6:28μμ

Chris Mars

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μια βοήθεια ρε παιδιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137895 από Tiberius στις 12 Σεπτεμβρίου 2016, 5:21μμ

Tiberius

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Φιλε σε νιωθω απολυτα...το επαθα πριν λιγες μερες και τωρα ειμαι απολυτως ενταξει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137897 από Akis2000 στις 12 Σεπτεμβρίου 2016, 6:10μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Φίλε Tiberious, μιας και το πέρασες και εσύ το ίδιο (σύμφωνα με την περιγραφή πάντα), νομίζω ότι θα τον βοηθούσες αρκετά αν του έλεγες πόσο χρονικό περίπου διάστημα κράτησε σε σένα αυτή η ενόχληση και αν χρειάστηκε να κάνεις κάτι για αυτό ή αν πέρασε από μόνο του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137942 από chronus στις 22 Σεπτεμβρίου 2016, 7:46μμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Παιδιά, καλό είναι να μην το παίζουμε γιατροί από το ίντερνετ, γιατί μπορεί να κάνουμε ζημιά! Εγώ θα σου πρότεινα για μερικές μέρες, μια βδομάδα το πολύ, να μην το ζορίσεις (προσπάθησε να αποφύγεις στύση, πίεση στο λάθος σημείο και γενικά ό,τι σε πονάει) και δες πώς θα πάει. Αλοιφές χωρίς συνταγή και γιατροσόφια διάφορα μην χρησιμοποιήσεις, γιατί μπορεί να το κάνεις χειρότερο! Αν σε μια βδομάδα δεν έχει περάσει από μόνο του, κλείσε ραντεβού σε έναν ουρολόγο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login