Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Σημίτης και ο Τσουκάτος να απαγορεύουν την εκπομπή της Μαλβίνας γιατί τους αποσπούσε από τη δημιουργικότητα
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Εκσπερμάτιση στον ύπνο!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138154 από Snipers στις 28 Οκτωβρίου 2016, 7:12πμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ξέρετε τι παίζει με την εκσπερμάτιση ενώ κάποιος κοιμάται; Μου έχει γίνει κάποσες φορές στο παρελθόν και μόλις τώρα επίσης.Αρχίζω να ανυσηχώ διότι δεν ξέρω εάν συνεχιστεί.Μήπως πρέπει να ξεκολήσω λίγο απο της τσόντες; Έχω ψιλοκαεί λίγο στο pc πάλι και όταν έχω χρόνο και όρεξη μπαίνω,μην φανταστείτε πολύ απλά μπορεί κάθε 1 με 2 μέρες απο μία φορά.Επίσης θυμάμαι λεπτομερές το όνειρο και μπορώ να πω,πως δεν άντεξα αρκετά για να τελειώσω.Είναι και αυτό ένα επιπλέον πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί απο της τσόντες και το ότι τελειώνω γρήγορα; Η μήπως μπορεί να φταίει πως κοιμήθηκα κουρασμένος και πριν κοιμηθώ είχα όρεξη για ''διάφορα πράγματα'';
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138155 από GiannakosBAcK στις 28 Οκτωβρίου 2016, 8:15πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Νυχτερινή ονείρωξη λέγεται και είναι απόλυτα φυσιολογικό σ αυτή την ηλικία σου θα μειωθεί σταδιακά μόνο του όσο για το ότι τελειώνεις "γρήγορα" δεν έχουν σχέση οι τσόντες κλπ..
Αν τελειώνεις γρήγορα θα το διαπιστώσεις κατά στην σεξουαλική πράξη τώρα με το χέρι όλοι μας τελειώνουμε γρήγορα,αλλά και γρήγορα να τελειώνεις κατά την σεξουαλική πράξη ίσως χρειάζεσαι χρόνο να συνηθίσεις το περιβάλλον και μετά θα στρώσουν τα πράγματα σταδιακά πάλι αν όχι τότε θα έχεις όντως ένα θεματάκι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login