Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη θεραπεία για τη αϋπνία είναι ένας ωραίος ύπνος.
Τρίτη, 19 Μαρτίου

Μπισκοτάκι, Ερωτικό παιχνίδι.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138428 από KwsthsA στις 29 Δεκεμβρίου 2016, 2:15μμ

KwsthsA

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδιά γεια σας, εγώ και οι φίλοι μου στην ιστορία μόλις ξεκινήσαμε την τρίτη λυκείου. Το θέμα που θα γράψω αφορά ένα περιστατικό που συνέβη τη προηγούμενη βδομάδα στο πάρτι ενός φίλου.

Μαζευτήκαμε εκεί 3 άτομα και λόγο των ημερών αποφασίσαμε να κάνουμε BBQ πάρτι στην αυλή, φέραμε φαγητά, ρετσίνες, ψήσαμε, όλα καλά. Αφού κουραστήκαμε και αράξαμε μέσα μετά το φαγητό ο φίλος που είχε το σπίτι προτείνει να παίξουμε "μπισκοτάκι" το οποίο λέει γουστάραν όταν το έπαιξαν με παρέα παλιότερα οι δυο φίλοι μου. Εγώ ιδέα δεν είχα τι ήταν και μου λένε, εν ολίγοις, ομαδική μαλακία πάνω από μπισκότο με τον πιο αργό να χύσει να πρέπει να το δαγκώσει, με ότι αυτό συνεπάγεται... Δεν ήμουν σίγουρος τότε λίγο το mood λίγο το ψήσιμο είπα μέσα. Το παίξαμε με σουβλάκι τελικά, από τη μία ρίξαμε τρελό γέλιο με την βιασύνη των άλλων να χύσουν όταν δεν είχαν καν σηκωμένη' ενώ από την άλλη κρύος ιδρώτας. Αναπολώντας τα γεγονότα τώρα μάλλον κρατάω θετική στάση γιατί δεν το έφαγα εγώ στο τέλος.

Αλά ναι... Επειδή ξαφνιάστηκα όταν μου είπαν ότι το ξαναέκαναν με μεγάλη παρέα θέλω να ρωτήσω πόσο γνωστό είναι αυτό το "παιχνίδι" η και τέλος πάντων πως το βρίσκεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138430 από GiannakosBAcK στις 29 Δεκεμβρίου 2016, 3:47μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Το έχω ξανά ακούσει αλλά δεν θα το έπαιζα σύμφωνα με τη τωρινή μου κατάσταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138490 από Μike στις 06 Ιανουαρίου 2017, 10:04μμ

Μike

μέλος από: 6/1/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είναι γνωστό αυτό το παιχνίδι.Και στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό. Απλά πολλοί δεν το λεν φανερά γιατί φοβούνται την κριτική.
Το έχω παίξει κι εγώ αυτό το παιχνίδι με 5 φίλους τρεις φορές.Το θέμα είναι να μην έχει κόλλημα κανένας της παρέας σε πςρίπτωση που χάσει.Στη δικιά μου περίπτωση είχε πολύ γούστο γι'αυτό και το ξανακάναμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140079 από kostas.tosk στις 28 Οκτωβρίου 2017, 4:24πμ

kostas.tosk

μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κι εγω το χω παιξει με αλλους 4 αλλα με κρουασαν..3 φορες εχει τυχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login