Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Σημίτης και ο Τσουκάτος να απαγορεύουν την εκπομπή της Μαλβίνας γιατί τους αποσπούσε από τη δημιουργικότητα
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξύρισμαααααα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138466 από Alonkerdo στις 04 Ιανουαρίου 2017, 11:44πμ

Alonkerdo

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια ποσες τενιες veet κρυο κερι χρεξαζονται για αποτριχωση στα ποδια;;; περιπου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138469 από pablo στις 04 Ιανουαρίου 2017, 1:13μμ

pablo

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μην το κανεις ρε.Οι γυναικες κανουν αποτριχωση στα ποδια.Ο αντρας πρεπει να εχει τριχες.Αυτο τον κανει να διαφερει απο την γυναικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138471 από Alonkerdo στις 04 Ιανουαρίου 2017, 2:03μμ

Alonkerdo

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ναι αλλα ασχολουμε με τον στιβο και με ενοχλουν και για να μπορεσω να αποδωσω οσο το δυνατον καλυτερα πρεπει να κανω αποτριχωση
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138484 από veni στις 06 Ιανουαρίου 2017, 2:31πμ

veni

μέλος από: 6/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγω τα ιδια φιλε τραβαω.... ειχα την τυχη ομως να εχω αδερφη η οποια με βοήθησε. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να5 κανεις με κερι. Η κοπελα μ για να φανταστεις, κανει πολεμικες τεχνες και την τσιμπισε φιδι και πηγε κονη της μεχρι τον γιατρο με τα ποδια μιση ωρα διαδρομη και κουραγιο για να κανει κερι δεν εχει βρει. Εγω στο πρωτο τραυιγμα ψωφισα απο τον πονο. Παρε αποτρυχοτικη κρεμα η ξυραφι. Αν κανεις με κρεμα και οι τριχες σ ειναι χοντρες, μην ανυσιχισεις αν χρειαστει περισσοτερη ωρα απο οση λεει στο χαρτακι. Παντως σου προτεινω ξυραφι, μια φορα αφισα λιγα λεπτα παραπανω την κρεμα και μετα ειχα εγκαυματα σε ολα μ τα ποδια. Τι τραβαμε ρε φιλε για το στιβο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login