Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Παρασκευή, 19 Απριλίου

μεγεθος προφυλακτικου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138472 από pablo στις 04 Ιανουαρίου 2017, 2:24μμ

pablo

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
καλησπερα φιλοι μου.Εχω μια απορια.Ειμαι 16 χρονων και οπως σας εχω πει και σε προηγουμενο θεμα το μεγεθος του πεους μου ειναι 14 με 15εκ. και περιμμετρο 11εκ.Θελω λοιπον να σας ρωτησω τι προφυλακτικο πρεπει να αγορασω με καλυπτει το κοινο χρειαζομαι μικροτερο ισως
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138479 από chronus στις 05 Ιανουαρίου 2017, 8:24μμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το κανονικό προφυλακτικό σε καλύπτει απόλυτα φίλε μου! Άλλωστε πολύ σπάνια θα βρεις σε φαρμακείο προφυλακτικά "ειδικού" μεγέθους. Τα "ειδικά" μεγέθη, συνήθως πρέπει να τα παραγγείλεις. Τα σύγχρονα προφυλακτικά φτιάχνονται από λάτεξ που προσαρμόζεται σε κάθε μέγεθος και σχήμα πέους, οπότε μπορούν να χρησιμοποιηθούν από όλους. Αυτά τα "ειδικά" μεγέθη που έχεις ακούσει, πρώτον σπάνια κυκλοφορούν πλέον και δεύτερον αφορούν πολύ ιδιαίτερες περιπτώσεις (άνδρες που έχουν κάνει προσθετική πέους, που έχουν βάλει σιλικόνη ή που πάσχουν από μικροπενία κλπ.). Εσύ δεν έχεις τέτοια προβλήματα, άρα χρειάζεσαι το συνηθισμένο προφυλακτικό!

Θα σου πρότεινα να αγοράσεις πρώτα ένα πακέτο μεγάλο, πριν έρθει η ώρα να βρεθείς με την κοπέλα σου για να κάνετε σεξ και να κάνεις πολλές πρόβες! Όταν θα είσαι μόνος σου, χωρίς άγχος, πάρε τα προφυλακτικά, δες τα πώς είναι, διάβασε τις οδηγίες και δοκίμασέ τα! Δες πώς εφαρμόζουν πάνω στο δικό σου πέος, πώς είναι η αίσθησή τους και σιγουρέψου ότι είναι αυτά που σου ταιριάζουν απόλυτα! Ίσως χρειαστεί να χαλάσεις πολλά, μέχρι να καταφέρεις να τα φορέσεις σωστά! Δεν πειράζει όμως, γιατί θα είσαι έτοιμος, την ώρα τού σεξ! Στο ίντερνετ μπορείς να βρεις αναλυτικές οδηγίες, καθώς και βίντεο (ακόμα και στο youtube) για το πώς φοριέται σωστά το προφυλακτικό.

Έχε κατά νου ότι μπορεί να μην εκσπερματίσεις την πρώτη φορά που θα δοκιμάσεις να κάνεις σεξ με προφυλακτικό. Μην σε τρομάξει αυτό! Είναι γιατί δεν έχεις ακόμα συνηθίσει στην αίσθηση να υπάρχει ένα πλαστικό ξένο σώμα πάνω στο πέος σου, όταν είσαι σε στύση και έτοιμος για εκσπερμάτιση. Μετά από μια - δυο προσπάθειες όμως, θα βρεις το σωστό ρυθμό και δεν θα έχεις πρόβλημα! Κάποιοι άνδρες, στις "πρόβες" που σου περιέγραψα παραπάνω, δοκιμάζουν και την εκσπερμάτιση με προφυλακτικό, μόνο για να δουν πώς είναι η αίσθηση! Δεν το θεωρώ κακή ιδέα, ακόμα και αυτό! Είπαμε: Όσο καλύτερα προετοιμασμένος είσαι από πριν, τόσο λιγότερο άγχος θα έχεις και τόσο πιο όμορφα θα κυλήσουν όλα!

Υ/Γ: Αγοράζουμε προφυλακτικά μόνο από φαρμακείο! Ποτέ από περίπτερο, σουπερ μάρκετ κλπ.! ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ, που ξέρουν πώς να τα συντηρούν σωστά, πριν σου τα πουλήσουν! Και ελέγχουμε πάντα την ημερομηνία λήξης πριν τα ακουμπήσουμε στο σώμα μας! Δεν παίζουμε μ' αυτά!

Για ό,τι χρειαστείς, εδώ είμαστε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login