Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Δευτέρα, 18 Μαρτίου

Τι παιζει με τον αυνανισμο (γυναικες)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138509 από minty_martha στις 09 Ιανουαρίου 2017, 6:26μμ

minty_martha

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! Ειμαι νεο μελος και ηρθε η ωρα να σας απασχολησω με το προβλημα μου! Καταρχας θα αριθμισω τις ερωτησεις ωστε να μου απαντησετε συγκεκριμενα:
1) Ποση ωρα κραταει ο γυναικειος αυνανισμος μεχρι που η κοπελα να φτασει σε οργασμο?
2) Αυνανιζομουν τις προαλες ετριβα πανω κατω την κλειτοριδα και ενιωθα καπως παραξενα σαν μια πιεση με λιγο πονο στη συνεχεια επιασα τον κολπο και ειχε βγαλει κατι διαφανα υγρα που ηταν σαν σαλια...τι ηταν;
3) Οταν βαζω δαχτυλο χωρανε χωρις πονο τα 2 πρωτα εκατοστα του δεικτη μου. Γιατι γινεται αυτο; Πως θα δεχτει το πεος αργοτερα;
4) Γιατι δεν νιωθω ηδονη; Μονο λιγες συσπασεις στον κολπο. Νιωθω οπως ενιωθα στην αρχη πριν αυνανιστω. Γιατι;
Συγνωμη για το τερραστιο κειμενο!
Ευχαριστω💕
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138511 από GiannakosBAcK στις 10 Ιανουαρίου 2017, 6:45πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμ δεν ξέρω είμαι άσχετος οπότε ή δεν το κάνεις αρκετά καλά η θέλει διάθεση δοκίμασες να δεις καμιά ταινιούλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138512 από minty_martha στις 10 Ιανουαρίου 2017, 12:25μμ

minty_martha

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Οχι και να σου πω την αληθεια φοβαμαι..Δεν ξερω ουτε σε ποια ιστοσελιδα να μπω χωρις ιους και χωρις να μου καταστραφει ο υπολογιστης. Τεσπα μπορει να μου απαντησει καποιος στις ερωτησεις μου γιατι εχω αγχος. Καλυτερα κοριτσι γιατι θα καταλαβει καλυυερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138518 από minty_martha στις 10 Ιανουαρίου 2017, 6:30μμ

minty_martha

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Βοηθηστε ρε παιδια.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138519 από GiannakosBAcK στις 10 Ιανουαρίου 2017, 6:57μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Ταινιούλες εμ κοίτα αν θες να μπεις στο ψητό απλά βάζε πρόθεμα τύπου f.ck,po.rn,xxxxx, αλλά στην αρχή δεν θα βρεις εύκολα κάτι στα γούστα σου αν θες κάτι πιο romance και καυτό μαζί ψάξε ταινίες ερωτικού περιεχομένου αλλά από αυτά δεν έχω ιδέα.Όσο για ιούς τσέκαρε απλά μη πατάς στις διαφημίσεις και μη κατεβάσεις τίποτα κατά λάθος από εκεί και βάλε ένα AdBlocker(ψάξε youtube κανένα βιντεάκι) στον broswer που χρησιμοποιείς.
όταν θα είσαι μόνη σου τσέκαρε επέλεξε την πρώτη επιλογή:
Σβήστηκε λινκ προς ακατάλληλο περιεχόμενο (Αντιγραφή & επικόλληση)
Χρησιμοποίησε τα ονόματα των παραγωγών ή των "ηθοποιών" αν θέλεις κάποιον/α συγκεκριμένο/η γενικότερα ψάξου για να βρεις κάτι στο style σου απλά ψάξε με τις σωστές λέξεις ή κατηγορίες που υπάρχουν.

Σημείωση moderator: Όχι λινκς προς τσόντες. Banned για παραβίαση του κανονισμού του ftou.gr.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login