Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Δεν έχω κάνει φαση ακόμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138589 από AnonymousGuy στις 20 Ιανουαρίου 2017, 6:29μμ

AnonymousGuy

μέλος από: 20/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...Είναι νεο μέλος στο φτου αν και παρακολουθώ διάφορα θέματα εδώ και καιρό...Αποφάσισα να σας γράψω για το πρόβλημα που με απασχολεί ...Λοιπον είμαι 13 χρονων και δεν έχω κάνει ακόμα φαση.Ειμαι μια χαρά εξωτερικά άνετα μέσα στην τριάδα του σχολείο...Το πρόβλημα είναι οτι είμαι λίγο ντροπαλός και φοβάμαι την γνώμη των αλλων...Δηλαδή τι θα πουν αν κάνω κάτι λάθος...Η αλήθεια είναι οτι με ήθελαν αρκετά κορίτσια τα τελευταια δυο χρόνια αλλά λογο το οτι φοβάμαι μην κάνω κάτι λάθος για το οποίο θα με κοροϊδεύουν δεν εκανα τπτ με καμία ..Εχω αρχίσει να ανυσηχω λίγο γτ οι περισσοτεροι φιλοι μου είχαν ή έχουν κοπελα... Θα ήθελα τη γνώμη σας πανω σε αυτο το θέμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138590 από AnonymousGuy στις 20 Ιανουαρίου 2017, 7:15μμ

AnonymousGuy

μέλος από: 20/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Να συμπληρωσω οτι σαν χαρακτήρας δεν θα με έλεγα ντροπαλό..(μονο πανω σε αυτά τα θέματα)😕
Περιμένω απόψεις 😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138591 από AnonymousGuy στις 20 Ιανουαρίου 2017, 7:24μμ

AnonymousGuy

μέλος από: 20/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χίλια συγνώμη αλλά κάτι ξεχναω συνέχεια..😂 οποτε ξανασυμπληρωνω οτι έχω επαφες και μιλάω με αρκετά κορίτσια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #138595 από anorthographos στις 21 Ιανουαρίου 2017, 10:11μμ

anorthographos

μέλος από: 21/1/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε φίλε κι εγώ 13 ειμαι κι ούτε εγώ έχω κάνει κάτι ακόμα παρα ολη την εξωτερική μου εμφανιση που είναι μια χαρά και την φήμη που έχω στο σχολείο μου δν είναι ανάγκη να αγχωνεσε θα σου πρότεινα η πρώτη φωρα που θα κανεις κάτι με κάποια να μην εχεις νιώσει ντροπή κι να είσαι σιγουρος[Μέγεθος]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138602 από AnonymousGuy στις 22 Ιανουαρίου 2017, 11:52μμ

AnonymousGuy

μέλος από: 20/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ φιλε για τον χρόνο σου... Η αλήθεια είναι οτι με ανακουφισες αρκετά 😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138634 από Σκουρος1212 στις 27 Ιανουαρίου 2017, 11:05μμ

Σκουρος1212

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ρε φίλε σε νιωθω να ξερεις εγω ειμαι 14 χρονων και κανω πολυ παρεα με κορίτσια δεν ξέρω πως φέρνω σ κάποια κοπέλα που να μμου αρέσει και μετά με βλέπει σαν φιλο και αυτό είναι το ποιο ξενέρωτο ..Ενώ είναι ξέρω εγώ δημοφιλής βγήκα 5 ος στο 15 μελες σε αυτά τα θέματα σκαλωνω τελιως .ίσως θα πρέπει να αλλάξουμε τακτική ...αποδεκτή αμα σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login