Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Κυριακή, 28 Απριλίου

γενικός προβληματισμός με το μόριο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138777 από johnyy στις 03 Μαρτίου 2017, 1:30πμ

johnyy

μέλος από: 3/3/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπέρα στο forum, αρχικά να διευκρινίσω ότι είμαι 16 και πολύ κοντά στα 17 (κάτι μήνες but nevermind :D ) λοιπόν εδώ και καιρό έχω κάποια θέματα που με προβληματίζουν και σε γενικές γραμμές τα έχω συζήτηση και με παρέα και έχω κάνει μια μικρή αναζήτηση, δεν είναι μονο περί του κομματιού sex αλλα και προς της καθημερινότητας
(δεν είχα κοπέλα ποτε δεν έχω κάνει τίποτα με καμια)
1)Ως και παρθένος (όχι ζώδιο ...) η κυρια απορία μου είναι ότι όταν γίνει η σεξουαλική πράξη γνωρίζω τέλος πάντων ότι υπάρχει η πιθανότητα να σπάσει αυτός ο λώρος/φλέβα/γραμμή/δεν ξέρω πως αλλιώς.Η ερώτηση μου είναι πιο είναι το αίσθημα εκείνη την στιγμή (πόνος,χρόνος,αντίδραση...)
2)μετά τον αυνανισμό έχω το θέμα όπως τελειώνω μπορεί να κάθομαι και 5 λεπτά για να αδειάσω τελείως, (όχι τόση ποσότητα ... είπαμε...) δηλαδή να προσπαθώ να βγάλω ότι έχει μείνει έτσι ώστε να μην τελειώσω και μέσα στο παντελόνι μου, αυτό ας πούμε ότι το κάνω με ελαφρύ τράβηγμα από τις μπάλες και γενικά προσπαθώντας να πιέσεις όλο εκείνο το σημείο να αδειάσει, το έχει κανένας άλλος αυτό ? (επίσης αν δεν αδειάσω παίζει όπως θα κάτσω μετά σε καρεκλα να φυγή το λίγο που είχε μείνει ...)
3)εδώ και 3 χρονια περίπου κατουράω καθιστός (ωραίο συναίσθημα :D δεν έχεις φόβο αν θα αστοχήσεις)και μετά από τόσο καιρό έχω έναν φόβο γενικά να κατουρήσω όρθιος καθώς έχω ψηλώσει αρκετά ώστε να χάνω κάπως το σημάδι μου.... και επίσης μετά το κατούρημα να βγάζω συνεχώς ουρα,σταγόνα σταγόνα μέχρι να αδειάσω, αυτό παίρνει συνήθως από 30 δευτερα μέχρι και 2-3 λεπτά, με το να πιεζω το σημείο έτσι ώστε να αδειάσει η κύστη, έχει κανένας άλλος αυτό το θέμα (προσωπικά είναι το χειρότερο μου :( )
4)πλέον κάνω μέρα παρα μέρα μπάνιο καθώς έχω ξεκινήσει να αθλούμαι οποτε επιβάλλεται ένα μπάνιο, αλλα παρατηρώ πολλές φορες το πέος μου να έχει μια δυσοσμία,κάτι τέλος πάντων που με χαλάει, (το καταλαβαίνω η την δεύτερη/τρίτη μέρα η αν ακουμπήσω πολύ απλά το κεφάλι και μετά απλός το μυρίσω), ναι έχω διαβάσει αρκετά που λένε καλο ξέπλυμα η καλο πλύσιμο, πληροφοριακά το σημείο το πλένω 2 φορες με σαπούνι με αρκετά ευχάριστη μιριοδια, καλο ξέπλυμα και μετά καλο στέγνωμα, όλο το σημείο. αλλα ακόμα έχω μια μικρή δυσοσμία :/ καμια λύση ?
5)προτεινόμενος τρόπος για την απομάκρυνση τρίχας από το σημείο (προσωπική ικανοποίηση η περιοχή να είναι καθαρή)

ευχάριστο για τον χρόνο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138781 από ha.sta στις 03 Μαρτίου 2017, 9:46μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) Αυτο το πετσακι δεν ειναι απαραιτητο να σπασει, ειμαι 24 και ειμαι σεξουαλικα ενεργος απο τα 16 και ακομη δεν εχει σπασει, απλα τεντωνει πιο πολυ τωρα και κατεβαινει πιο ευκολα.
2) Ναι οντως αυτο που λες με το οταν τελειωνεις οτι θες να αδιασεις συμβαινει καποιες φορες γιατι μετα κολλαει το κεφαλακι πανω στο μποξερακι, αλλα ρε φιλε μου φαινεται καθεσε πολυ ωρα να πεδευεσαι εκει :Ρ
3) Και το κατούρημα ιδιο με το σπερμα ειναι, εχεις υγρο μεσα στην σωλήνα του πεους αρα λογικο.
4) Εαν μυρίζει συντομα ασχημα υπαρχει περιπτωση ουρολοίμωξης να ξερεις, δεν θελω να σε τρομαξω αλλα αμα πλενεσαι και μετα απο μιση μερα μυριζει ενω δεν εχεις υδρωσει η δεν εχεις κατουρισει 5-6 φορες μου φαινεται περιεργο.
5) Ε ξυραφι αμα το θες τελειως ατριχο αλλιως μηχανη αμα θες να εχει μικρη τριχα, τωρα κατι κρεμες αποτριχωσης και κατι τετοια δεν τα συνηστω καθολου σε τοσο ευαισθητο σημειο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login