Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

εχω προβλημα με την κοπελα μ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138815 από apostolos61 στις 08 Μαρτίου 2017, 6:04μμ

apostolos61

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπο ειμαι 14 ξκαι η κοπελα μ 15 . πριν δυο μερεσ μου ζυτησε να κανουμε εροτα και απαντησα με χαρα ναι νομιζοντασ οτι θα ειναι κτ ευκολο εχθεσ λοιπον ηρθε σπιτι μου αφου οι γονεισ μου ελοιπαν και σμρ δεν ειχαμε σχολειο . ειμουσταν μονοι μασ της εφτιαξα να φαει ξαπλωσαμε και τετοια . σε μια στιγμη αναιβαινει πανω μ και αρχιζει να με φιλαει τοτε απαλα μου βγαζει την μπλουζα και μαινω με το μποξερακι και το τζιν τοτε κτλβ οτι θα γντ εκεινη την στιγμη . την πιρα αγκαλια οπωσ περνουμε τισ νεωνοιφεσ και την πιξα στο δοματιο του μπαμπα μ και τησ μαμα σ μου . την ξαπλωσα στο κρεβατι και εκατσα διπλα τησ εκεινη ανεβικε πανω μ και αρχισε να φιλαει ελεινη την στιγμη τησ ξεκουμποσα το σουτιεν και τησ εβγαλα την μπλουζα ειχε ωραιο και εσθητο στηθοσ .αρχισα να την πιπιλαω ελαφρα για να μην πονεσει. εβγαλε το παντελονι τησ και εγω αρχισα να την γλιφω .στην συνεχεια μου εβγαλε το παντελονι μαζι με το μποξερακι και αρχισε να μου περνει πιπα εγω ενοιαθω τελεια σαν πεταω στα συνεφα .μολις τελειωσε την ξαπλωσα και τησ ειπα οποτε ειναι ετοιμη εκεινη με φιλησε και μου ψυθιρισε εσυ θελω να εισαι ο προτοσ μ εγω με χρ αριχσα και μπαινοεβγαινα γρηγορα πιο γρηγορα και γρηγοροτερα μεχρι που τελειωσα μεσα τησ . εκεινη εξουθενωμενη κυμηθικε πανω μου .την πιξα στο δοματιο μ και την αφισα να κοιμητηει μετα απο τρεισ ορεσ ξυπνισε τησ ειχα φτιαξει να φαει και τησ το πιγα στο κρεβατι εκεινη μου ειπε οτι με λατρευει και τησ ειπα οτι την αγαπω .την επομενη μερα ειχαμε σχολειο και πιγα με μια χρ τοτε την ειδα στην πορτα να με πρμν και με εποιασε απο το χερι καθισαμε μαζι στο μαθημα μα στο δειαλειμα ηρθε και μου ζητυσε να το ξανακανουμε εκεινη την στιγμη εγω ειπα αμα θελει το αποξευμα αλλα εκεινη επεμενε .με πιρε απο το χερι και με πιγε στην τουαλετα τον κοριτσιον . εβγαλε την μπλουζα τησ και το σουτιεν τησ και εγω την μλουζα μ εκεινη την στιγμη κατεβασε το παντελονι μου και αρχισε να μου περνει πιπα εγω ενοιωθα τελεια . μετα τησ εβγαλα το παντελονα και το μπραζιλ μαζι αρχισα να την πιπιπλαω και εκεινη μου κρατουσε το κεφαλι .μετα συκωσε το ποδι τησ και εγω μπκα μεσα τησ εκει εγιναν ολα ενοιασα τελεει και εγιναν ολο οπωσ προχθεσ . για να μην το πολυλογο χασαμε μια ωρα καια υτο.τι πρεπει να κανω με την κοπελα μο αμα συνεχισει να θελει στο σχολειο τι θα κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138816 από sakis211 στις 08 Μαρτίου 2017, 6:18μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
ΕΙΣΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ τρομπες και οι 2 ; Συγνωμη γι α την εκφραση διαχειριστες *** . Αλλα πας και το κανεις μαζι της χωρις προφυλαξεις ; ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ και παρε το χαπι της επομενης ημερας, στην κυριολεξια ΤΡΕΧΑ. Προλαβαινεις δεν προλαβαινεις μεχρι να χαθει η διορια για το χαπι και μεινει εγκυος αφου οπως ειπες ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ μεσα της και μαλιστα 2 φορες/ ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΑΠΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. Για να μην αναφερω την περιπτωση να εχεις εσυ ή αυτη κολλησει καποια σεξουαλικως μεταδιδομενη ασθενεια. ΤΡΕΧΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ και παρε τα χαπια
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #138845 από DoraKou στις 21 Μαρτίου 2017, 6:53μμ

DoraKou

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2017
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αγορι μου.. το προβλημα ειναι το σχολείο ή οτι το κάνατε χωωρις προφυλάξεις... δεν παμε καλα... ο μπαμπας και η μαμα σας θα το μεγαλονει το μπεμπε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138851 από Nivaa στις 21 Μαρτίου 2017, 9:37μμ

Nivaa

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είναι λάθος σε αυτή την ηλικία ο έρωτας,.. Αλλα αν είναι να γίνεται αυτό πες της ότι εσύ την θες όχι μόνο για να την...-δεν ξέρω πως να το πω και ευγενικά - αλλά και γι αυτό που είναι δηλαδή ότι εσύ έχεις αισθήματα για εκείνη και δεν να της φέρεσαι σαν μια τρύπα για να βάζει το από αυτό σου οπότε σου ρθει... Και πίστεψε αν είναι καθώς πρέπει κοπέλα θα το εκτίμηση και θα σταματήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login