Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

δευτερο ραντεβου.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138827 από nikipep20 στις 14 Μαρτίου 2017, 12:27μμ

nikipep20

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι 18 ετων και την τελευταια ευδομαδα βγαινω με ένα παιδι. Όλα καλα μεχρι το δευτερο ραντεβού που από τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση. Να σας πω πως στο δευτερο ραντεβού όλα κυλουσαν πολύ ομορφα ηταν πολύ καλως μαζι μου φλερτάραμε και μετα πηγαμε στο αμαξι του και με φιλησε και υστερα με πηγε σπιτι. Αυτό εγινε την παρασκευη που μας περασε. Σαββατο περιμενα μηνυμα του τιποτα την κυριακη εστειλα εγω μιλουσε κανονικα και καταληξαμε να μιλαμε στο τηλ 3 ωρες, το θεμα είναι ότι δεν στελνει μηνημα από μονος του βασικα ποτε δεν μιλούσαμε στο φβ κανονικα μονο το ποτε θα βρεθουμε και τετοια, αλλα ουτε εχθες μου ζητησε να βρεθουμε... Δεν θελω να το παιξω απελπισμενη ουτε κολλημενη αλλα το να μην στελνει καποιος μηνημα με εξοργιζει. Απλα μου αρεσει πολύ το ατομο και δεν ξερω αν πρπεει να στειλω μηνημα για να ξεκαθαρίσουμε την κατασταση η αν πρεπει να περιμενω να στειλει αυτος. Θα ηθελα την βοηθεια σας σε αυτό το θεμα το πως πρεπει να κυνιθω...και αν βρεθουμε από κοντα πως να του το θεσω για να ξερω και εγω τι μου γινετε...Ευχαριστω εκ των προτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login