Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138841 από Syrange guy στις 20 Μαρτίου 2017, 11:41μμ

Syrange guy

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.και οποίες έχει άποψη πάνω σε αυτό το θέμα παρακαλώ να βπηθησει. Πολλές φορές στόμα αυνανισμό μας αρέσει να βλέπουμε διάφορα βίντεο .Μερικές φορές μέσα σε αυτά τα βίντεο έχω παρατηρήσει ότι ακόμα και βιντεο βιασμού προκαλούν ερεθισμό.πραγματικα δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό και αναρωτιεμαι αν κάποια μέρα αυτό που βλέπουμε στην οθόνη το δούμε να συμβαίνει στην πραγματικότητα θα βοηθήσουμε η θα το θεωρήσουμε κάτι συνηθισμένο και καλά?Αυτό ακούγεται αρρωστημένο δηλαδή ότι ακποιος αυνανίζεται με βίντεο βιασμου
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #138870 από DoraKou στις 25 Μαρτίου 2017, 3:20μμ

DoraKou

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2017
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οχι δεν είναι ανωμαλο.. είναι φετιχ.. ετσι λέγεται... πρωτον οι βιαδμοι δεν είναι αληθινοι... αυτοι τουλάχιστον που κυκλοφορούν στο τσοντοσάιτ είναι ψευτικα και γινονται ακριβώς για αυτό τον λόγο... για να αυνανιστείς ... αρα μν φοβάσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138877 από grigoristhess στις 28 Μαρτίου 2017, 6:46πμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
απο οσο λενε οι πορνοσταρ ολο κ περισσοτερο αρεσει αυτου του ειδους θεαμα(επιβολη τιμωρια βιαιο σεξ)κ αυτο χειροτερευει την δουλεια τους...κ εμενα μ αναβει υπερβολικα αλλα οχι οτι θα βιασω κιολας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138881 από DoraKou στις 28 Μαρτίου 2017, 5:07μμ

DoraKou

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2017
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
εεε ναι το ξέρω ... όλους ανεξερέτως τους ερεθίζει.. υπάρχουν κι άλλα πιο αιδιαστηκα.. τα οποια ίσως αποτελουσαν ανωμαλια.. πχ σεξ με ζωα, κτηνοβασια και αλλα... όμως το σεξ του βιασμου (αν βεβαια δν ερεθηζεσαι με αιδιαστηκα πραγματα όπως αιμα και τέτοια ) είναι φυσιολογικο να σε ερεθιζουν.. καποια στιγμη θα βαρεθεις την κατηγορία αυτη και θα βρεις άλλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login