Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αιμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138950 από agapi22 στις 20 Απριλίου 2017, 4:04πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Το κείμενο μεγάλο θα ειναι αλλα όσοι θέλετε να βοηθήσετε διαβάστε το και απαντηςτε μουυ. Λοιπόν θα μπω κατευθειαν στο θεμα. Το αγορι μου μου εβαλε δυο δάχτυλα τα οποια μπήκαν σε στάση τετοια που προσφέρει βαθιά διείσδυση. Γινοταν με εντονο ρυθμό οχι απαλά και ήσυχα δηλαδη. Δεν εχω κανει σεξ ουτε ειχε σπάσει ο παρθενικος μου υμενας οποτε λογικα αυτο θα ειναι. Απλα το αιμα ηταν σε μεγαλη ποσότητα. Δεν ηταν κατι σταγόνες που λενε οτι υπαρχουν μετα την ρήξη του υμένα. Βεβαια λεει σε καποια σάιτ οτι αν ειναι σε ενα μεγάλο αγγείο τοτε η ποσότητα ειναι αρκετή. Απλα εχω αγχωθεί. Μπορει να ειναι κατι αλλο; να ανησυχήσω; που το εχω κανει ηδη δηλαδη να σας πω και την αληθεια αλλα εννοω παραπάνω. Να προσθέσω επισης οτι ενω εχει περασει καποια ωρα που συνέβη εχω παλι κατι λιγο. Οχι αιμα τωρα κόκκινο. Αλλα κατι σαν(οι γυναίκες θα καταλάβουν) αυτο μετα το τελος της περιοδου που εχεις σαν καφε υγρά; σαν υπολείμματα αίματος που ειναι. Να πω επισης οτι εκεινη την στιγμη πονούσα οχι να πεθαίνω αλλα δεν ημουν και σαν να μην νιωθω. Ηταν κατι ενδιάμεσο. Ουτε ενδιάμεσο δηλαδη. Ηθελα πολυ πόνο ακομα για να πω οτι θα πεθανω. Ηταν φυσιολογικοσ Πονος. Μετα ενιωθα απλα αυτο το τσούξιμο ή οπως λεγεται και τωρα(μιλαμε για την ιδια μερα δεν εχουν περασει πολλες) δεν νιωθω το τσούξιμο π ενιωθα αλλα δεν ειμαι και σαν να μην εχει συμβει κατι. Πειτε μου την γνωμη σας. Μη μου πειτε να παω σε γυναικολόγο. 17 χρονων ειμαι το ξερω οτι θα ηταν η καλυτερη λυση απλα δεν θελω να παω ακομα. Να δω πως θα παει. Απλα την γνωμη σας θελβ να ακουσω με μεγάλο ενδιαφερον κιολας μπας και με καθησυχάσετε ή ο,τι με κανετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138951 από agapi22 στις 20 Απριλίου 2017, 4:18πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Α και κατι που ξεχασα. Μου ειπε οτι ένιωσε πολυ άνοιγμα. Οτι άνοιξε πολυ δηλαδη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138968 από Chris.M στις 23 Απριλίου 2017, 8:51πμ

Chris.M

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν ειμαι γυναικα να καταλαβω πως νιωθεις αλλα το "δεν θελω να παω ακομα σε γυναικολογο" δεν ειναι σωστο. Η υγεια ειναι πανω απ'ολα και πιστεψε με ακομα και να σου απαντησει καποια γυναικα απο εδω, και παλι πρεπει να πας γυναικολογο να εισαι σιγουρη... Μην αφηνεις τετοια πραγματα στην τυχη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138973 από agapi22 στις 23 Απριλίου 2017, 2:57μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ξερω και συμφωνω με αυτο που λες αλλα απλα υπέθεσα οτι εσπασε ο υμενας γιατι μιλουσα για την ιδια μερα. Δεν ειναι οτι πέρασαν πολλες μερες και συνέχιζα να εχω αιμα. Τοτε θα πηγαινα σιγουρα. Γι αυτο ειπα "δεν θελω να παω ακομα" μου φανηκε καπως βιαστικό. Τωρα ειμαι καλα ομως οποτε λογικα αυτο θα ηταν. Σε ευχαριστω πολυ παντως για την απαντηση σου:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login