Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά τo τσιγάρο.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Κουνημα κωλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139013 από faiy24 στις 30 Απριλίου 2017, 9:22μμ

faiy24

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας ! Ειμαι καινουργια στο φορουμ και εχω καποιες αποριες! Λοιπον..ειμαι 14 και μ αρεσει ενας απο το σχολειο μου αλλα και αυτος δειχνει καποιο ενδιαφερον! Παραδειγμα στο παρτυ που εκανε το σχολειο μου εγω χιρευα με την κολλητη μου και αυτος ηταν απο ποσω μου και χαζευε τον κωλο μου ! Και θα ηθελα συμβουλες στο πως να κουνησω τον κωλο μου ετσι ωστε να τον αναψω και να με χουφτωσει ή κατι τετοιο!!! Συμβουλες και απο αγορια δηλαδη τι τους αρεσει να βλεπουν και απο κοριτσια τι κανουν για να αναψουν τα αγορια!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139014 από Nickaros στις 30 Απριλίου 2017, 9:59μμ

Nickaros

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να κόψεις το τρολαρισμα.Ψάξε για σοβαρές σχέσεις αγάπης όχι κουνηματος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139015 από Nickaros στις 30 Απριλίου 2017, 10:01μμ

Nickaros

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πάντως αν θέλεις να σε δει σαν κοπέλα ώριμη για σχέση θα σου πω περίπου τι αρέσει σε εμένα και πολλά αγόρια. Να μας χαιδευουν το προσωπο και γενικώς να μας χαιδευουν οι κοπέλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139016 από agapi22 στις 30 Απριλίου 2017, 11:09μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Αν θες να πας να τον ανάψεις χωρις να τον ξες για να κανετε μια φαση γιατι μην περιμενεις τιποτα αλλο. Ο,τι δίνεις παιρνεις ξερεις. Τοτε ναι πανε κουνά τον κωλο σου. Ολες ξερουμε να κουνάμε τον κωλο μας δεν μπορούμε να σ πουμε πως να τον κουνήσεις. Απλα μην ψάχνεις τέτοιου είδους επαφές. Εκτος αν θες απλα να φασωνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login