Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Βραχύς χάλινος και Pearly Penile Papules.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139066 από Pacman17 στις 09 Μαΐου 2017, 10:58μμ

Pacman17

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα...
Από μικρός είχα βραχύ χάλινο.Πρίν χρόνια πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι η λύση είναι η αφαίρεση του χαλίνου για να εμφανιστεί ολόκληρη η βάλανος του πέους.Όμως είχε πει να μην βιάζομαι για την αφαίρεση καθώς είμουν μικρός(15) και ότι με τον καιρό μπορεί να χαλαρώσει.Τώρα 2 χρόνια μετά μπορώ να κατεβάσω το δέρμα γύρω από την βάλανο αλλά μερικές φορές νιώθω μια μικρή ενόχληση στον χάλινο.Τώρα μπορώ να κάνω την επέμβαση αλλά δεν ξέρω αν χρειάζετε ή αν θα χαλαρώσει ακόμη περισσότερο στο μέλλον.Εσείς τι προτείνετε;
Και το δεύτερο θέμα είναι ότι έχω λίγα σε αριθμό Penile Papules που ευτυχώς όταν το πέος μου είναι σε στύση δεν φαίνονται σχεδόν καθόλου.Υπάρχει κάποια θεραπεία ή πιστεύετε ότι είναι περιττό για την κατάσταση μου;
Ευχαριστώ για τις απαντήσης και για τον χρόνο σας !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139096 από grigoristhess στις 12 Μαΐου 2017, 1:43μμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

θεραπεια για τον χαλινο κανε την εαν σε ενοχλει(πχ εγω εκανα με λειζερ γτ δ ηθελα ραματα κ βλακειες)οσο για τα αλλα ειναι θεμα αισθητικης...δεν ειναι καποιο νοσος κλπ...και αυτα αφαιρουνται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login