Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Δεν έχω όρεξη να αυνανιστώ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139076 από chris12345 στις 10 Μαΐου 2017, 3:48μμ

chris12345

μέλος από: 10/5/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας!
ειμαι 16 χρονων και δεν μου ερχεται συχνα ορεξη για να τον παιξω δλδ μπορει και 1 φορα την εβδομαδα.. ειναι λογικο? Ακουω τους φιλους που λενε για τρεις και 4 φορες την εβδομαδα και ανησυχω οτι εχω καποιο προβλημα.. και οταν τον παιζω δν εκσπερματωνομαι (αρχισα να τον παιζω στα 15).

Επισης οταν θες να κάνεις φαση ειναι απαραίτητο να βαζεις δαχτυλακι?
Ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139077 από agapi22 στις 10 Μαΐου 2017, 4:10μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Λογικα θα ειναι οργανικό γιατι εκτος απο την ελλειψη επιθυμίας ειναι και το οτι δεν εκσπερματώνεις. Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας άμεσα σε εναν ουρολόγο-ανδρολόγο. Άμεσα οχι γιατι εχεις κατι σοβαρο και επείγον. Απλα για να το αντιμετωπίσεις οσο το δυνατον γρηγορότερα για το δικό σου καλο και για την δικη σου απόλαυση. Δηλαδη δεν εχεις φτάσει ποτε σε οργασμο; ή φτάνεις και δεν εκσπερματωνεις; παντως μην ντραπεις(αν ντραπεις) να πας σε ουρολόγο-ανδρολόγο γιατι δεν εισαι 12. Εισαι 16 μια χαρά ηλικία και σιγουρα ηλικία που θα είχες ξεκινησει ειτε το να τον παίζεις μονος σου ειτε σεξουαλικές επαφές. Ειδες κατι δεν το θεώρησες φυσιολογικό πηγες και ρωτησες εναν ειδικό. Καμια ντροπη.
Τωρα οσο για το αν πρεπει να βαζεις απαραίτητα δαχτυλάκι στην φαση. Δεν ειναι απαραιτητο με την εννοια αν δεν γινει τελος. Απλα ενταξει ειναι κατι που προσφέρει ευχαρίστηση σε πολλες. Καλο θα ηταν να βαζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139169 από Mr. J στις 31 Μαΐου 2017, 9:05μμ

Mr. J

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Συμφωνω με την agapi22. Πανε σε εναν ανδρολογο δεν εχεις να χασεις κατι, μονο κερδισμενος μπορεις να βγεις. Δεν ξερεις τι χανεις. Ο αυνανισμος δεν ειναι κακο. Οσο για το δευτερο νομιζω οτι αμα θελετε να προχωρησετε πρεπει να το κανεις για προκαταρκτικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login